Ünlü ismin evine ödediği kira dudak uçuklattı!

Son dönemlerde yaptırdığı estetikler ve verdiği kilolarla konuşulan Linet, son olarak yeni evine ödediği kira ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bir dönem kalçasına yaptırdığı operasyonla gündeme gelen şarkıcı Linet, şimdi ise evine ödediği kirayla adından söz ettirdi. İsrail'de doğup büyüyen şarkıcı Linet, daha sonra Türkiye'ye gelerek adını duyurdu.

AYLIK 40 BİN TL KİRA

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Linet şu sıralar yeni yılda vereceği konser için hazırlanıyor. Posta'nın haberine göre; Linet, aylık 40 bin TL kira ödeyeceği yeni evine geçtiğimiz hafta taşındı.

Ünlü ismin evine ödediği kira dudak uçuklattı!

Jennifer Lopez, Kim Kardashian gibi yabancı ünlülerin yaptırdığı kalça operasyonu için Linet ameliyat masasına yatmış ve kalçasına yağ enjekte ettirterek dolgu yaptırmıştı. Linet bir dönem geçirdiği operasyonla gündeme gelmiş ve o dönem çok konuşulmuştu. Linet bu operasyon için yaklaşık olarak 30 bin TL harcamıştı.

Ünlü ismin evine ödediği kira dudak uçuklattı! ile ilgili etiketler Linet ev kira
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.