Trendyol, yaz bahçeleri ve balkonlarını süsleyen kullanıcı tercihlerini açıkladı

Yaz aylarının başlamasıyla birlikte Trendyol, yaz bahçeleri ve balkon dekorasyonunda en çok tercih edilen ürünleri açıkladı. Buna göre ahşap ağırlıklı ürünler en çok tercih edilenler arasında yerini aldı. İşte yaz bahçelerini ve balkonları süsleyen o ürünler...

Türkiye ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, yaz bahçeleri ve balkonları için kullanıcı alışveriş trendlerini açıkladı. Kullanıcılar hayallerindeki bahçe ve balkonlar için dış mekan bitkilerine, oturma gruplarına, şemsiyelere ve güneş enerjili dış mekan aydınlatmalarına yoğun ilgi gösterdi.

BAHÇE MOBİLYALARINDA AHŞAP ÜRÜNLER REVAÇTA

Bahçe ve balkonların konfor ve şıklık bakımından ilk ihtiyaçlarından biri olan mobilyaları en çok ilgi gören ürünler arasında yer aldı. Birbirinden farklı tarz ve renkte, her bütçeye uygun binlerce ürünün yer aldığı Trendyol’da bahçe mobilyaları kategorisinde en çok satılan ürünler ahşap bahçe oturma grupları, ahşap bahçe masa takımları, su bazlı ahşap şezlong setleri ve makrome örgülü hamaklar oldu. Dekorasyon tamamlayıcısı bahçe aksesuarları arasında da en çok bambu bahçe çitleri, bahçe duvar süsleri, ahşap ve beton saksılar ve bahçe şemsiyeleri yer aldı.

Trendyol, yaz bahçeleri ve balkonlarını süsleyen kullanıcı tercihlerini açıkladı

Trendyol, yaz bahçeleri ve balkonlarını süsleyen kullanıcı tercihlerini açıkladı - Resim : 2

BAHÇELER, GÜNEŞ ENERJİLİ SOLAR LAMBALARLA AYDINLANIYOR

Bahçe ve balkonlarda daha şık ve ışıltılı bir görünüm elde etmek için gerekli olan dış mekan aydınlatma ürünleri de yaz döneminde en çok ilgi gören ürünler arasında. Güneş enerjili aydınlatma lambaları, sarmal led ışıklar ve hareket sensörlü lambalar en çok tercih edilen ürünler.

YENİ TREND BAHÇEDE MEYVE YETİŞTİRİCİLİĞİ

Dış mekan mobilya ve aydınlatmalara ek olarak hoş kokulu bitkiler de şık peyzajların tamamlayıcısı olarak ilgi görüyor. Ortanca, sardunya, sukulent ve yasemin bu yaz en çok tercih edilen çiçekler olurken, meyve ağaçları da bu yazın vazgeçilmezi oldu.

Trendyol, yaz bahçeleri ve balkonlarını süsleyen kullanıcı tercihlerini açıkladı - Resim : 3

Trendyol, yaz bahçeleri ve balkonlarını süsleyen kullanıcı tercihlerini açıkladı - Resim : 4

Trendyol, yaz bahçeleri ve balkonlarını süsleyen kullanıcı tercihlerini açıkladı ile ilgili etiketler Trendyol bahçe mobilyası balkon mobilyası
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.