Sözlerine tepki gelen BTP lideri Hüseyin Baş'tan geri vites: Söylediklerimin hepsi ironi!

BTP lideri Hüseyin Baş, Katıldığı programda Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik kendisine sorulan soru üzerine "İkinci turda Erdoğan'ın karşısında tuvalet terliği olsa ona basarım" dedi. O sözlerine yoğun tepki gelince Baş, geri vites yaptı.

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, Halk TV'de katıldığı canlı yayında gündem olan hadsiz sözleriyle ilgili bunların hepsi bir ironi ve benzetme içerir diyen Baş, "Benim söylediklerimin hepsi ironi ve benzetme içerir aslında. O tuvalet terliği söylemim çok gündem oldu. O da bir ironi içeriyor." dedi.

Yoğun tepki çeken sözlerinin ardından tam anlamıyla geri vites yapan Baş, "Tabii ki tuvalet terliğiyle Recep Tayyip Erdoğan karşı karşıya kalsa Erdoğan'ı seçeceğiz, tuvalet terliği ülkeyi yönetecek değil. Bu bir şaka normalde. Sosyal medyada çokça konuşuluyor." şeklinde konuştu.

Sözlerine tepki gelen BTP lideri Hüseyin Baş'tan geri vites: Söylediklerimin hepsi ironi! ile ilgili etiketler Hüseyin Baş
GÜNÜN VİDEOSU

Gazeteci Özlem Gürses: CHP Genel Merkezi'nde çok kişi ağladı

Muhalif gazeteci Özlem Gürses, Kılıçdaroğlu'nun bir kez daha mağlup olmasından sonra CHP Genel Merkezi'nde birçok insanın ağladığını söyledi.