Soru da cevap da olay oldu: İsmail Kartal, Galatasaray sorusuna kağıttan okuyarak cevap verdi!

Fenerbahçe'nin Maribor maçı öncesi düzenlenen basın toplantısı büyük tartışma yarattı. Basın toplantısında bir muhabirin Galatasaray'ı hedef göstererek soru sorması ve İsmail Kartal'ın soruya verdiği cevabı kağıttan okuması sosyal medyada gündem oldu.

Fenerbahçe bu akşam UEFA Konferans Ligi ön eleme turunda Maribor ile karşı karşıya gelecek . Maç öncesi düzenlenen basın toplantısı ise gündeme bomba gibi düştü.

GALATASARAY'I HEDEF GÖSTEREREK SORULAN SORU

Basın toplantısı sırasında bir gazetecinin  "Rakibiniz Galatasaray, tüm transfer politikalarını Fenerbahçe üzerinden yürütüyor. Önce Zaha, sonra Szymański, Cengiz Ünder ve Mert Müldür gibi transferlerde devreye girip Fenerbahçe'nin transferlerini yavaşlatıyorlar. Siz bunları nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce etik mi? Onun dışında siz ihtiyacınız olmayan bir transferi sadece rakibiniz istiyor diye yapar mısınız?" sorusu gündeme bomba gibi düştü.

Sosyal medyada birçok kişinin eleştirdiği ve 'Galatasaray'ı hedef gösteriyor' dediği bu sorunun ardından İsmail Kartal'ın açıklamaları ise daha da ilginçti.

CEVABI KAĞITTAN OKUDU

İsmail Kartal'ın bu soruya cevabını kağıttan okuyarak vermesi sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Kartal'ın kağıttan okudğu cevap şu şekilde oldu:

"Bir tekik adam olarak bu konuları çok yersiz buluyorum. Her kulüp, her futbolcuya kendi şartları içerisinde talip olabilir. Bu doğrultuda verilen teklifler de o oyuncuya ne kadar ihtiyacınız olduğuna göre değişir. Bir kulüp diğerinden daha yüksek teklif ya da farklı şartlar sunarak oyuncuyu transfer edebilir. Bu konularda 'çalım atıldı' ifadelerini doğru bulmuyorum"

OKAN BURUK'A CEVABI DA KAĞITTAN OKUYARAK VERDİ

Okan Buruk'un dün oynanan Olimpija Ljubljana maçıyla ilgili söylediği "Bana Fenerbahçe maçını hatırlattı." sözlerinin sorulması üzerine, İsmail Kartal yine aynı şekiklde cavabı kağıttan okuyarak verdi:

"Bunlar küçük söylemler. Türk takımlarının Avrupa arenasında birbirlerini desteklemesi gerekiyor. Bizim hedefimiz ülke puanını yükseltmek. Avrupa'da mücadele eden tüm Türk takımlarını destekliyoruz."

Soru da cevap da olay oldu: İsmail Kartal, Galatasaray sorusuna kağıttan okuyarak cevap verdi! ile ilgili etiketler İsmail Kartal Galatasaray Fenerbahçe Okan Buruk
GÜNÜN VİDEOSU

Halk TV'de sokağa çağrı skandalı! Mustafa Sönmez: Yunanistan'daki gibi sokağa çıkın!

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu programa konuk olan Mustafa Sönmez'in skandal sözleri gündem oldu. Sönmez, "Ağlaşmakla olmaz. Çıkacaksın mücadele edeceksin. Sokak senindir kardeşim. Bu ülkede az mı sokaklarda mücadele kazanıldı?" diyerek sokağa çıkma çağrısı yaptı.