Şevval Sam: İkinci el kıyafet giyiyorum!

Verdiği bir röportajda bir daha evlenmeyeceğini açıklayan 46 yaşındaki Şevval Sam'dan dikkat çeken bir açıklama daha geldi. Sam şimdi de, tüketime karşı bir eylem olarak ikinci el kıyafet giydiğini belirtti.

Ünlü sanatçı Şevval Sam, Re Touch Mag’in ekim sayısına konuk olmuş ve bir daha evlenmek istemediğini söylemişti:

“Evlilik insanı değilim, evlendiğime pişman da değilim. Hatta çocuğum olduğundan dolayı çok mutluyum. Ama bir kere daha evliliği tecrübe etmek istemem.”

Sanatçı önceki gün Cihangir’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Şam, evlilikle ilgili açıklamaları hakkında “Evet, evlenmeyi artık düşünmüyorum. 23 yıl önce oğlumu doğurdum... Evlilikle ilgili deneyimim çok iyi olsaydı, devam ederdi. O yüzden hikayemde ve hayat yazgımda evlilik yok” dedi.

İKİNCİ EL KIYAFET GİYİYORUM VE BOTOKS YAPTIRMIYORUM

Uzun süredir ikinci el kıyafet tercih ettiğini söyleyen Şevval Sam, bu alışkanlığının nedenini ise şöyle açıkladı:

“Tüketime karşı bir eylem olarak görüyorum. Ayrıca miladını doldurmamış, ömrünü tüketmemiş giyeceklerin yeniden birinde ruh bulmasını seviyorum.” Sanatçı, röportaj sırasında botoksun kendine yakışmadığını da belirtti: “Botoks bana yakışmıyor, ifademi değiştiriyor, başımı ağrıtıyor, kendime yabancılaşıyorum. Ayrıca kaz ayaklarımı seviyorum.”

 

Şevval Sam: İkinci el kıyafet giyiyorum! ile ilgili etiketler Şevval Sam röportaj ikinci el kıyafet tüketim
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın basketbol performansı! Takımını böyle yönlendirdi: Tam bir oyun kurucu

Sporla her zaman yakından ilgili olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sık sık basketbol oynamayı da ihmal etmiyor. AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da yer aldığı basketbol maçından görüntüleri paylaştı.