Serkan Ramanlı kimdir? Serkan Ramanlı TBMM metni için ne dedi?

TBMM yemin metni konusunda açıklamalarıyla dikkat çeken HÜDA-PAR Milletvekili merak konusu oldu. Bu çerçevede 'Serkan Ramanlı kimdir?' sorusu bir çok kullanıcı tarafından araştırılıyor. Peki Serkan Ramanlı kimdir? Serkan Ramanlı TBMM metni için ne dedi? İşte detaylar...

TBMM yemin metnine karşı "Doğru bir metin olduğunu düşünmüyoruz. Yemin metni değişmeli." diyen HÜDA-PAR Milletvekili merak konusunda oldu. Bu çerçevede 'Serkan Ramanlı kimdir?' sorusu bir çok kullanıcı tarafından araştırılıyor. Peki Serkan Ramanlı kimdir? Serkan Ramanlı TBMM metni için ne dedi? İşte detaylar...

SERKAN RAMANLI KİMDİR?

İstanbul'dan AK Parti listesinden HÜDA-PAR Milletvekili adayı olup seçilen Serkan Ramanlı bir avukat ve partisinin Genel Başkan Yardımcısıdır. Batman'da doğan Serkan Ramanlı liseye kadar eğitimini memleketinde tamamlamıştır. Daha sonrasında Van, 100. Yıl Üniversitesi Edebiyat Fakültesi ve Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Serkan Ramanlı, Batman Barosuna kayıtlı bir avukattır. Ayrıca iyi düzeyde Arapça, Kürtçe, Türkçe ve İngilizce bildiği söylenmektedir.

Serkan Ramanlı kimdir? Serkan Ramanlı TBMM metni için ne dedi?

SERKAN RAMANLI TBMM METNİ İÇİN NE DEDİ?

Serkan Ramanlı bir oturum sırasında “Meclis yemin metninin doğru bir metin olduğunu düşünmüyoruz. Yemin metni değişmeli.” sözleriyle sosyal medyada tepki topladı.

Serkan Ramanlı kimdir? Serkan Ramanlı TBMM metni için ne dedi? ile ilgili etiketler HÜDAPAR TBMM
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.