Savaşçı Hayranlarına Şok! FOX'dan Savaşçı Dizisine Yer Yok

Savaşçı dizisi hayranlarına FOX TV’den şok eden bir haber geldi. 5. sezon ile yeniden geri dönüş sinyalleri yakan Savaşçı dizisi Eskişehir’de çekimlere başlamış ancak bir türlü istenen o yayın tarihi gelmemişti. Sarp Levendoğlu ile Murat Serezli’nın başrollerde oynadığı Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda ise çok büyük bir değişikliğe gidilmişti.

Bir türlü Savaşçı dizisi konusunda olaya hakim olamayan FOX TV’nin çok büyük bir hata yaptığı ortaya çıktı. Yeni bölüm çekimleri tamamlanan Savaşçı dizisinin FOX TV yayın akışında her gün bir dizi olmasından dolayı yayına alamayarak hem izleyenleri hem de yeni bölümünü merakla bekledikleri Savaşçı dizisi hayranlarını adeta kahretti.

Ancak son gelen iddialarda reytinglerde zirveyi kaptıran Sen Çal Kapımı dizisinin Savaşçı’nın uğruna yayından kaldırılacak olması da gündeme geldi. Şu ana kadar FOX TV’nin yayınlanan diziler içerisinde en az izlenen yapımlarından biri olan Sen Çal Kapımı’nın yaz aylarındaki izlenme oranlarından geri kalması az da olsa Savaşçı için umutların yeşermesine neden oldu.

Savaşçı Hayranlarına Şok! FOX'dan Savaşçı Dizisine Yer Yok

Cumartesi günleri ekranlara gelmesi beklenen Savaşçı dizisinin Gönül Dağı ve Kardeşlerim ile yarışması bekleniyor. Daha önceden Pazar günleri yayınlanan ancak şu sıralarda başrollerinde Nurgül Yeşilçay’ın yer aldığı Kefaret dizisinin yeni bölümlerinin yer alması ve bununla beraber de aynı günde TRT 1 ekranlarında izleyenler ile buluşan Teşkilat dizisinin tutulması kafaların daha da karışmasına sebebiyet verdi.

Savaşçı Hayranlarına Şok! FOX'dan Savaşçı Dizisine Yer Yok - Resim : 2

Birçok kişi tarafından yine hafta sonları yayınlanması beklenen Savaşçı dizisinin stok bölümlerinin hazır olduğu ve yakın bir zamanda FOX TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlandığı kaydedildi. Ancak FOX TV’nin yapmış olduğu bu k hata şimdiden izleyenleri çileden çıkardı diyebiliriz.

Savaşçı Hayranlarına Şok! FOX'dan Savaşçı Dizisine Yer Yok ile ilgili etiketler Savaşçı FOX