Sanal para borsası nedir? Burency nasıl kullanılır? Sanal para borsası Burency açıldı!

Sanal para borsası nedir? Yatırım yapmak, kar ve zararlarını sanal bir platform arayıcılığı ile takip etmek isteyen çoğu kişi dünyanın ilk sanal borsası olan Burency'i tercih ediyor. Yatırımcılar için kripto paraların güvenli bir yerde saklanması ve alım-satım yapılmasının önemini kavrayan sigortalı sanal para borsası Burency rağbet görmeye devam ediyor. Birçok kişi Burency'in nasıl kullanılacağını merakla araştırıyor. Peki, Sanal para borsası nedir? Detaylar haberimizde...

Sanal para borsası nedir? Dünyanın ilk sigortalı sanal para borsası Burency'in açılması ile kripto paraların saklanması ve alım satım yapılması konusunda vatandaşlara büyük yenilikler sağlanmaya devam ediliyor. Burency, işlem ücretlerini ve güncel raporları müşterilerine iletmek adına çalışmalara başlamış bulunmaktadır. Grafiksel ve görsel olarak kar zararın takibini de yapabilecek olan yatırımcılar Burency'in nasıl kullanıldığını ve sanal para borsasının ne olduğunu merakla arama motorlarından araştırmayı sürdürmektedir. Peki, Sanal para borsası nedir? Burency nasıl kullanılır? Sanal para borsası Burency açıldı! Detaylar haberimizde...

Sanal para borsası nedir? Burency nasıl kullanılır? Sanal para borsası Burency açıldı!

SANAL PARA BORSASI BURENCY NEDİR?

Dünyanın ilk sigortalı sanal para borsası Burency açıldı.

İlk güvenli ve tam sigortalı kripto para değişim platformu olan, Dubai merkezli Arap şirketi olan Burency’nin lansmanı bu hafta başında yapıldı.

Sanal para borsası nedir? Burency nasıl kullanılır? Sanal para borsası Burency açıldı! - Resim : 2

Şu anda 90 kripto para birimi ve altcoin listeliyor, ama daha sonra sigorta kapsamına uygun olan, diğer kripto paralar da eklenip takas yapılabilen kripto para adedi çeşitlendirilecek. Burency’de şeffaflık ön plana çıkıyor. Bu şeffaflık sayesinde yatırımcılar işlem ücretleri, bakiyeleri ve portföyleri hakkında güncel raporlar alabilecekler. Görsel ve grafiksel olarak kar ve zararlarını takip edebilecekler.

Sanal para borsası nedir? Burency nasıl kullanılır? Sanal para borsası Burency açıldı! - Resim : 3

Kripto paraların güvenli bir yerde saklanması ve alım-satım yapılması ise yatırımcıların aradığı özelliklerden en önemlisi. Nebbex protokolünü kullanarak, Lloyd Bank of London'dan temin edilen dünyanın tam sigortalı platformlarından biri olan Burency, yatırımcıların paralarını güvenli bir şekilde korunduğu bir borsa olacak.

Sanal para borsası nedir? Burency nasıl kullanılır? Sanal para borsası Burency açıldı! - Resim : 4

Kullanıcıların ihtiyaç duydukları sorunlara çözüm bulmalarını sağlayan 7/24 özel müşteri hizmetleri ekibi ile canlı sohbeti de mevcut. Ayrıca BUY adı verilen Ethereum tabanlı bir adet de kripto parası, madencilik çiftliği projesi ve blockchain teknolisini ileriye taşımak için blockchain geliştirme merkezi bulunuyor.

Sanal para borsası nedir? Burency nasıl kullanılır? Sanal para borsası Burency açıldı! - Resim : 5

Sanal para borsası nedir? Burency nasıl kullanılır? Sanal para borsası Burency açıldı! ile ilgili etiketler Kripto para Para 2020 sigorta sanal para borsası dünyada ilk sanal para borsa yatırım kripto takas sanal işlemler
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.