Safir dizisinin 3. bölümünde neler olacak? İşte fragmana damga vuran sahneler

ATV'de yayın hayatına başlayan başrollerinde Özge Yağız, İlhan Şen ve Burak Berkay Akgül'ün yer aldığı yeni dizi Safir'in ilk iki bölümü ilgiyle izlendi. Bir sonraki bölümlerde neler yaşanacağı ise izleyiciler tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Peki, Safir dizisinin 3. bölümünde neler yaşanacak? İşte Safir dizisinin 3. bölüm fragmanına damga vuran sahneler...

ATV'de yayın hayatına başlayan başrollerinde Özge Yağız, İlhan Şen ve Burak Berkay Akgül'ün yer aldığı yeni dizi Safir'in ilk iki bölümü ilgiyle izlendi. Bir sonraki bölümlerde neler yaşanacağı ise izleyiciler tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Peki, Safir dizisinin 3. bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar...

Safir dizisinin 3. bölümünde neler olacak? İşte fragmana damga vuran sahneler

Ateş'le Feraye'nin evleneceğini düşünen Yaman her şeyi yakıp yıkmaya hazırdır. Bu arada Feraye ise Kapadokya'dan kaçmak için başka çıkış yolları ararken Cemile kendi menfaati için ona yardımcı olur.

Safir dizisinin 3. bölümünde neler olacak? İşte fragmana damga vuran sahneler - Resim : 2

Muhsin'in onayı alınır, Feraye İstanbul'a gidecektir. Ama hiçbir şey planlanan gibi gitmez. Gülfem ise Aleyna'yı kendi tarafına çekmek, Cemile'yi kendi silahıyla vurmak için kolları sıvar.

Safir dizisinin 3. bölümünde neler olacak? İşte fragmana damga vuran sahneler - Resim : 3

Yaman'a bir türlü yaklaşamayan Aleyna ise ne yapacağını şaşırmış durumdadır. Vural'ın ise oğlu Bora'nın intikamını almak için kollarını sıvadığında ortaya çıkan şok gelişme herkes için beklenmedik bir duruma yol açacaktır.

Safir dizisinin 3. bölümünde neler olacak? İşte fragmana damga vuran sahneler - Resim : 4

Safir dizisinin 3. bölümünde neler olacak? İşte fragmana damga vuran sahneler ile ilgili etiketler Safir
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.