Reyting sonuçları 25 Ocak 2023 Çarşamba: Esra Erol'da, Müge Anlı, Survivor, O Kız

Televizyon dizileri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her hafta büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden vatandaşlar günlük reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 25 Ocak Çarşamba reyting sonuçları! Detaylar haberimizde... İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde...

Televizyon dizilerini ve programlarını takip eden vatandaşlar büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 25 Ocak Çarşamba reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 25 Ocak Çarşamba reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları... Ayrıntılar haberimizde...

Reyting sonuçları 25 Ocak 2023 Çarşamba: Esra Erol'da, Müge Anlı, Survivor, O Kız

REYTİNG SONUÇLARI 25 OCAK ÇARŞAMBA

25 Ocak tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total'de 1.sırada Atv’de izleyiciyle buluşan “Kuruluş Osman”, 2. sırada Atv’de ekrana gelen “Esra Erol’da”, 3.sırada “Kuruluş Osman” dizisinin özeti yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Kuruluş Osman”, 2.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber”, 3.sırada “Kuruluş Osman” dizisinin özeti yer aldı.

Reyting sonuçları 25 Ocak 2023 Çarşamba: Esra Erol'da, Müge Anlı, Survivor, O Kız ile ilgili etiketler reyting 25 Ocak
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.