Reyting sonuçları 24 Şubat 2023 Cuma! Reytinglerde kim birinci oldu?

Televizyon dizileri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her hafta büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden vatandaşlar günlük reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 24 Şubat Cuma reyting sonuçları! Detaylar haberimizde... İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde...

Televizyon dizilerini ve programlarını takip eden vatandaşlar büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 24 Şubat Cuma reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 24 Şubat Cuma reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları... Ayrıntılar haberimizde...

Reyting sonuçları 24 Şubat 2023 Cuma! Reytinglerde kim birinci oldu?

REYTİNG SONUÇLARI 24 ŞUBAT CUMA

23 Şubat tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total'de 1.sırada Star TV’de izleyiciyle buluşan “Ömer”, 2. sırada TRT1’de ekrana gelen “Al Sancak”, 3.sırada Atv’de yayınlanan “Müge Anlı İle Tatlı Sert” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Ömer”, 2.sırada yine “Al Sancak”, 3.sırada TV8’de yayınlanan “Basel-Trabzonspor UEFA Avrupa Konferans Ligi Karşılaşması” yer aldı.

Reyting sonuçları 24 Şubat 2023 Cuma! Reytinglerde kim birinci oldu? ile ilgili etiketler televizyon
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.