Puma, dünyaca ünlü yıldız Dua Lipa ile 'Mayze' koleksiyonunu yeniden tasarladı

Puma'nın dünyaca ünlü yılıdz Dua Lipa ile iş birliğiyle Mayze koleksiyonu yeniden tasarlandı. Puma’nın yüksek platformlu yepyeni koleksiyonu Mayze Stack şimdi Sneaks Up’ta satışta.

Puma, ikonikleşen Mayze koleksiyonuna; dikkat çeken geniş tabanlar, dinamik renk blokları ve kontrast oluşturan kauçuk parçalarını ekleyerek bambaşka bir boyuta taşıyor. Dua Lipa’nın fark yaratan tarzıyla bütünleşen bu koleksiyon, renkli seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Dua’nın en sevdiği ayakkabıları olarak da bilinen Mayze’in yeni Stack modelleriyle havalı adımlar atmanın tam zamanı! 

Puma, dünyaca ünlü yıldız Dua Lipa ile 'Mayze' koleksiyonunu yeniden tasarladı

Puma’nın ikonik Mayze koleksiyonundan ilham alınarak tasarlanan yepyeni Mayze Stack koleksiyonu Sneaks Up mağazaları ve Sneaksup.com’da satışta!

SNEAKSUP NEDİR?


İsmini sneaker tutkusundan alan Sneaks Up, Unal Group markası olarak spor ve sokak modasının önde gelen ikonik ürünlerini tüketiciyle buluşturma heyecanıyla 2014 yılı Aralık ayında kurulmuştur. Sneaks Up, Nike, Jordan, adidas, Puma, Vans, Champion, Les Benjamins, Dickies, WWF, The North Face, Timberland, Reebok, Under Armour, New Era ve Eastpak gibi birçok markanın özel koleksiyonlarını tüketiciyle buluşturuyor. Türkiye genelinde 32 mağazası ve online websitesiyle faaliyet gösteren Sneaks Up, sadece satış odaklı olmadan tüketici deneyimi yaşatma alanları, inovatif ürün lansmanları, dj performansları, kişiselleştirme, dans ve basketbol atölyeleri ile dostlarına ilham olan deneyimleri kurgulamaktadır.

 

Puma, dünyaca ünlü yıldız Dua Lipa ile 'Mayze' koleksiyonunu yeniden tasarladı ile ilgili etiketler Dua Lipa Sneaksup puma