Popstar Firdevs yıllar sonra ortaya çıktı! Evlenip İstanbul'u terk etti...

2000'li yıllara damgasını vuran 'Popstar' yarışmasıyla adını duyuran Firdevs yıllar sonra ortaya çıktı... Gözlerden uzak bir hayat yaşayan Firdevs'in evlendiği ve Bolu'da yaşadığı ortaya çıktı. İşte detaylar...

Armağan Çağlayan, Ercan Saatçi, Ahmet San, Deniz Seki ve Zerrin Özer'in jüri koltuğunda oturduğu Popstar o yıllarda reyting rekorları kırmıştı.

Yarışmaya katılan yarışmacılar da aynı yarışma gibi hafızalara kazındı. 13 hafta süren yarışmada Abidin ve Firdevs finale kalmış ve şampiyon Abidin olmuştu.

O dönem büyük bir şöhret yaşayan Firdevs Güneş yıllar sonra Habertürk'e önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan Avcı ile evlendiğini ve Bolu'ya yerleştiğini belirten Firdevs hayatına dair yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:  

"BOLU'YA YERLEŞTİM, MUTLU BİR EVLİLİĞİM VAR"

"İstanbul'da olması muhtemel deprem nedeniyle memleketim Bolu'ya yerleştim. Burası zaten küçük bir cennet. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sayesinde gelişmeye ve korunmaya devam ediyor. Sahne çalışmalarım devam ediyor. Büyük hırsları olan biri değilim. Yaşamımda huzur ve mutluluk ön planda. Mutlu bir evliliğim ve çok sevdiğim sokak hayvanlarım ile güzel bir çevrem var. Anı yaşıyorum..."

Popstar Firdevs yıllar sonra ortaya çıktı! Evlenip İstanbul'u terk etti...

 

Popstar Firdevs yıllar sonra ortaya çıktı! Evlenip İstanbul'u terk etti... ile ilgili etiketler Popstar Firdevs
GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.