Özgür Özel'i destekleyecek mi? İmamoğlu, o soruyu cevapladı...

İstanbul'u savunmak için bir kez daha İBB adayı olduğunu açıklayan İmamoğlu, CHP'deki kurultayda kimi destekleyeceğine ilişkin soruya, "Varsayımlar üzerine konuşmayı doğru bulmuyorum. Kurultay tarihi belli değildir. Şu anda kongreler sürüyor" cevabını verdi. 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, önümüzdeki yerel seçimlerde yeniden belediye başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

İmamoğlu, "İstanbul'u bir kere daha savunmak için yola çıkıyorum" dedi ve kendisinin İstanbul'a mühürlü olduğunu söyledi.

İMAMOĞLU'NA "ÖZEL'İ DESTEKLEYECEK MİSİNİZ" SORUSU

İmamoğlu, CHP'deki kurultayda kimi destekleyeceğine ilişkin soruya, "Varsayımlar üzerine konuşmayı doğru bulmuyorum. Kurultay tarihi belli değildir. Şu anda kongreler sürüyor" cevabını verdi. 

Değişim, dönüşüm sürecinde temennileri olduğunu belirten İmamoğlu, "Bunları dört kez genel başkana ilettim. Ben hala Sayın Genel Başkan'ın değişim, dönüşüm sürecinin liderliğini yaparak partimizin tüm kadrolarıyla yenilenmesiyle geleceğe coşkulu şekilde ulaşmasını sağlayıcı bir süreci hazırlaması gerektiğini düşünüyorum" dedi. 

İmamoğlu, parti içinde kendisine yönelik eleştirilerin sorulması üzerine de, "O eleştiriler nasıl disiplin sorunuysa benim adaylığımı ilan etmem de disiplin sorunudur. Ben adayım demedim" dedi. 

Özgür Özel'i destekleyecek mi? İmamoğlu, o soruyu cevapladı... ile ilgili etiketler Özgür Özel
GÜNÜN VİDEOSU

Halk TV'de sokağa çağrı skandalı! Mustafa Sönmez: Yunanistan'daki gibi sokağa çıkın!

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu programa konuk olan Mustafa Sönmez'in skandal sözleri gündem oldu. Sönmez, "Ağlaşmakla olmaz. Çıkacaksın mücadele edeceksin. Sokak senindir kardeşim. Bu ülkede az mı sokaklarda mücadele kazanıldı?" diyerek sokağa çıkma çağrısı yaptı.