Özge Yağız, Gökberk Demirci'yi Burak Berkay Akgül ile aldattı mı? İhanet iddialarına yanıt verdi

Safir dizisinin başrol oyuncuları Özge Yağız ile Burak Berkay Akgül, aynı gün sevgililerinden ayrılınca ikilinin aşk yaşadıkları iddia edildi. Özge Yağız, yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Gökberk Demirci'yi Burak Berkay Akgül ile aldattığına yönelik çıkan iddialara yanıt verdi.

ATV ekranlarında yayınlanan Safir dizisinin oyuncuları Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül, aynı gün sevgililerinden ayrıldı. Dizide partneri oynayan ikilinin aşk yaşamaya başladıkları iddia edilince Özge Yağız'dan cevap geldi. Hakkındaki ihanet iddiasını yalanlayan oyuncu, Gökberk Demirci ile karşılıklı konuşarak ilişkilerini bitirdiğini söyledi.

İHANET İDDİALARININ ARDINDAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU!

Uzun yıllardır birlikte olduğu Gökberk Demirci'yi aldattığı iddia edilen oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Tüm ekip arkadaşlarımla gönül vererek çalıştığımız yeni bir işin heyecanını yaşıyorum. Bir ilişkim vardı bir ay önce karşılıklı konuşarak ayrıldık. Hayatımda da kimse yok. Konuşulanlar nedeniyle açıklama yapmak zorunda kalmaktan dolayı üzgünüm. Sadece herkes için saygı bekliyorum" ifadelerini kullandı.

Özge Yağız, Gökberk Demirci'yi Burak Berkay Akgül ile aldattı mı? İhanet iddialarına yanıt verdi

 

Özge Yağız, Gökberk Demirci'yi Burak Berkay Akgül ile aldattı mı? İhanet iddialarına yanıt verdi ile ilgili etiketler Gökberk Demirci Burak Berkay Akgül Özge Yağız
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.