Operasyon genişletildi! Zehir tacirlerine büyük darbe: 3'ü yabancı uyruklu 16 kişi gözaltında!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Narkogüç operasyonlarının kapsamının genişletildiğini duyurarak Edirne, Kocaeli, İstanbul, Diyarbakır ve Erzincan'da çok büyük miktarda uyuşturucu ele geçirildiğini ve 16 şüphelinin gözaltına alındığını duyurdu.

Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Nerkogüç operasyonlarına dair Twitter hesabından bilgi verdi. 

Edirne Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğünce yapılan operasyonda, 57,5 kilo ve piyasa değeri 58 milyon TL olan kokain ele geçirildi, 2 yabancı uyruklu zehir taciri yakalandı. 

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan operasyonda, 775 bin adet uyuşturucu hap ele geçirilerek 1 yabancı uyruklu şüpheli yakalandı. 

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan operasyonda 393,5 kilo skunk ele geçirildi, 6 zehir taciri yakalandı. 

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan operasyonda 257 kilo skunk ele geçirildi, 2 şüpheli yakalandı. 

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan operasyonda 161 kilo skunk ele geçirildi, 5 zehir taciri yakalandı.

Operasyonları gerçekleştiren polisleri ve gümrük muhafaza müdürlüğü ekiplerini tebrik eden Yerlikaya, "Uyuşturucu suçunu terörle eş değer görüyoruz. Aziz milletimizin destek ve dualarıyla zehir tacirlerinin peşlerindeyiz" ifadelerini kullandı.

Operasyon genişletildi! Zehir tacirlerine büyük darbe: 3'ü yabancı uyruklu 16 kişi gözaltında! ile ilgili etiketler Ali Yerlikaya Operasyon

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.