Ömer 1. Bölüm izle

Ömer 1. Bölüm Full izle ile Star TV’de. Pazartesi akşamları yayınlanan Ömer dizisi son bölümün ardından Youtube platformunda.

Ömer 1. Bölüm Full izle ile 9 Ocak akşamında yayında. Star TV’de Pazartesi akşamları izleyenlerin karşısına çıkan Ömer son bölümü yine büyük bir ilgiyle takip edilecek.

Başrollerinde Gökçe Bahadır ile Selahattin Paşalı’nın oynadığı Ömer son bölümünde; Ömer Ademoğlu, babası Reşat’ın imam olarak görev yaptığı camide müezzindir.

Ömer 1. Bölüm Full izle

Yakın zamanda annesini kaybeden Ömer, bu kaybın sızısı yüreğinde, babası Reşat ve babaannesi Nezahat ile hayatlarını sürdürmeye devam ederler. Üç kardeşin en küçüğüdür. Anne yarısı bildiği ablası Nisa, babasının ve abisi Tahir’in istemediği bir evlilik yaparak, aileden kopmuş, bu durum Ömer’in ruhunu derinden yaralamıştır.

Yürekten bağlı olduğu ailesinde yaşanan bu kırgınlıklardan, çelişkilerden, kayıplardan incinen ruhunu onarmanın yolunu çizmeye başlayarak bulur Ömer... Çocukluğundan beri resim yapmaya olan aşkı, tutkusu, ailesinin engeline rağmen devam eder, çizmeyi sürdürür.

Ömer 1. Bölüm Full izle

Ama tek aşkı resim olmayacaktır, günün birinde karşısına çıkan, kendisinden yaşça büyük, dul ve çocuklu bir kadın olan Gamze ile birbirlerine aşık olacaklar ve bu aşkı sürdürmekte engelleri çok büyük olacaktır...

Ömer 1. Bölüm izle ile ilgili etiketler Ömer Dizisi