Nasıl pas atmazsın? Podolski Yasin'in üzerine yürüdü

Süper Lig'in 31. haftasında Bursaspor'a konuk olan Galatasaray'da Yasin Öztekin ile Lukas Podolski 78. dakikada yaşanan pozisyon sonrası saha içinde tartıştılar. .

Karşılamananın 78. dakikasında boş pozisyonda Yasin Öztekin sol kanattan topu ceza sahası içine kadar sürdü ve kaleye şutunu çekti. Top farklı bir şekilde auta çıktı. Bu pozisyonda Podolski ceza sahası içinde boş olduğunu ve 'topu neden bana atmadın' diye Yasin'in üzerine yürüdü. İki isim kısa süreli tartışma sonrası takım arkadaşlarının araya girmesiyle birbirlerinden uzaklaştılar.

SOYUNMA ODASINDA HALLETTİK

Maçtan sonra konuyla ilgili konuşan Lukas Podolski, Soyunma odasında Yasin ile konuştum ve bu konu bizim için çoktan kapandı. Yasin ile aramızda bir sıkıntı yok. Maçta bazı duygusal anlar yaşıyoruz, ona bir tepki olabiliyor dedi..

Nasıl pas atmazsın? Podolski Yasin'in üzerine yürüdü ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.