Müge Anlı Exxen'e mi geçiyor? İşte ünlü sunucudan ilk açıklama

12 yıldır atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hakkında bir iddia ortaya atıldı. Müge Anlı'nın yeni sezonda, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'e transfer olacağı iddia edildi. İddiaya yönelik ilk açıklama Müge Anlı'dan geldi.

ATV ekranlarında yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programının sezon finali yapmasının ardından ortaya bomba gibi bir iddia atıldı. İddiaya göre yeni sezonda ATV'ye dönmeyecek olan programın 12 yıllık sunucusu Müge Anlı, yapımcı Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu paralı Exxen platformunda program yapacağı konuşuldu.


EXXEN İDDİASI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Sosyal medya üzerinden yayılan iddiaya göre Müge Anlı'nın yeni döneme Acun Ilıcalı'nın paralı kanalı olan Exxen'de başlayacağı Acun Ilıcalı'nın bu transfer için kesenin ağzını açtığı söylendi.

Müge Anlı Exxen'e mi geçiyor? İşte ünlü sunucudan ilk açıklama

Eylül ayında yeni sezona başlayacak olan programın Exxen'de yayınlanacağı iddiasını yalanlayan Müge Anlı, yeni sezonda da atv ekranlarında olacağını belirtti.


 

 

Müge Anlı Exxen'e mi geçiyor? İşte ünlü sunucudan ilk açıklama ile ilgili etiketler Müge Anlı Müge Anlı İle Tatlı Sert ATV Exxen
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.