Mucize filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

5 Ağustos TRT 1 yayın akışında yer alan Mucize adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Mucize hangi kanalda? Mucize oyuncuları kimlerdir?

5 Ağustos TRT 1 yayın akışında yer alan Mucize adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Mucize filmi 2017 yılında vizyona girmiştir..

MUCİZE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Auggie Pullman yaşıtı diğer çocuklardan biraz farklıdır. Çünkü yüzünde ciddi bir deformasyon vardır. Auggie diğer çocuklarla sıradan bir okula giderek, sıradan bir çocuk olduğunu kanıtlamaya çalışır. Çünkü esas güzellik derinin altında, içeride saklıdır... Yönetmenliğini Stephen Chbosky'nin üstlendiği film, R.J. Palacio'nun romanından Steve Conrad tarafından senaryolaştırıldı.

Mucize filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

MUCİZE FİLMİNİN OYUCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Stephen Chbosky

Oyuncular: Julia Roberts, Jacob Tremblay, Owen Wilson

Tür: Dram, Aile

Yapım Yılı: 24 Kasım 2017 / 1s 51dk

Mucize filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? ile ilgili etiketler film TRT 1 mucize konusu nedir özet oyuncuları kimlerdir yayın akışı
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.