Mobox Coin nedir?

Her geçen gün önemi daha da artan kripto para piyasası ile ilgili araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Mobox Coin ise bu çerçevede araştırılan en önemli konular arasında yer alıyor. Peki, Mobox Coin nedir? Detaylar haberimizde...

Mbox ya da diğer bir isimle Mobox, oynaması ücretsiz ve oynayarak kazanılan bir ekosistem oluşturmak için verim çiftçiliği ve çiftçilik NFT'lerini birleştiren bir oyun platformudur. Kripto para piyasasına yönelik araştırmalar devam ederken, "Mobox Coin nedir?" sorusu merakla araştırılıyor. Ayrıntılar haberimizde... 

Mobox Coin nedir?

MOBOX COIN NEDİR?

MOBOX, en iyi DeFi verim çiftçiliği ile GameFi NFT'leri (MOMO'lar) birleştirerek ücretsiz ve oynayarak kazanılan bir ekosistem yaratan bir oyun platformudur. MOBOX ekibi, sosyal oyun platformları geliştirme ve işletme konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır.

MOBOX'un GameFi altyapısı, gelişen DeFi ekosistemi üzerine kuruludur ve onu benzersiz NFT'ler aracılığıyla oyunla birleştirir. Platform, çekici getiri stratejileri bulmak ve çok sayıda MOBOX oyununda kullanılabilecek benzersiz NFT'ler oluşturmak için tasarlanmıştır. Ekip, bir RPG oyunu (MOMO Blockchain Brawler) tarafından yakından takip edilecek bir NFT Oyunu (Token Master) başlattı .

MOBOX, platformlar ve oyunlar arasında NFT birlikte çalışabilirliğini geliştirmek için ekosistemde yerleşik projelerle de çalışıyor. Platform, MOBOX'un platform oyunlarında kullanılabilen diğer projelerden (örneğin PancakeSwap NFT'ler ) NFT'leri entegre etti . Ayrıca ekip, kullanıcıların NFT'leri Binance Akıllı Zincir (BSC), ETH ve TRON arasında taşımasına olanak tanıyan NFT'ler için zincirler arası köprüler geliştiriyor.

Mobox Coin nedir? ile ilgili etiketler mobox coin
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.