Milli voleybolcu Ebrar Karakurt'tan tepki çeken 'Lezbiyen' paylaşımı! Kısa süre sonra sildi

Avrupa Şampiyonu olan A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın voleybolcularından Ebrar Karakurt, cinsel yönelimine karşı yapılan bir paylaşıma verdiği yanıtla gündeme geldi. Karakurt'un LGBT'yi savunduğu ve toplumun geleneklerine adeta meydan okuduğu paylaşımı tepki çekti. Milli voleybolcu gelen tepkilerin ardından paylaşımını kısa süre sonra sildi.

Avrupa Şampiyonu olan A Milli Kadın Voleybol Takımı'nda pasör çaprazı olarak oynayan Ebrar Karakurt, özel hayatı ve cinsel yönelimi nedeniyle sık sık gündeme geliyor.

O PAYLAŞIMI OLAY OLDU! TEPKİLERİN ARDINDAN SİLDİ

Karakurt, son olarak cinsel yönelimine karşı yapılan eleştirilere verdiği yanıtla gündem oldu. Milli voleybolcu cinsel yönelimi nedeniyle tepkiyle karşılaşmasının ardından yaptığı sosyal medya paylaşımıyla eleştirilerin odağı oldu.

Ebrar Karakurt, Twitter'da yer alan ve üzerinde ''Lezbiyen Ebrar'' yazılı duvarın foroğrafını alıntılayarak ''Ağlayarak duvarlarınıza yazabilirsiniz. Gökkuşağı çizmeyi unutmayın'' yazdı. Milli voleybolcu bu paylaşımı nedeniyle tepki çekti. Karakurt, gelen tepkiler üzerine yaptığı paylaşımı kısa sürede sildi. Sosyal medya kullanıcıları ise Karakurt'a LGBT'yi savunarak meydan okuması nedeniyle tepki yağdırdı.

Milli voleybolcu Ebrar Karakurt'tan tepki çeken 'Lezbiyen' paylaşımı! Kısa süre sonra sildi

Milli voleybolcu Ebrar Karakurt'tan tepki çeken 'Lezbiyen' paylaşımı! Kısa süre sonra sildi ile ilgili etiketler Ebrar Karakurt
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.