Milli Savunma Bakanlığı yayınladı: Tüyleri diken diken eden 100'üncü yıl videosu

Milli Savunma Bakanlığı Cumhuriyet'in 100'üncü yılı için tüyleri diken diken eden bir video klip yayınladı. Milli Savunma Bakanlığı, Cumhuriyet'in 100'üncü Yılı kutlamaları kapsamında Ankara'da etkinlikler düzenleyecek.

Milli Savunma Bakanlığı Cumhuriyet'in 100'üncü yılı dolayısıyla sosyal medya hesabı 'X'te tüyleri diken diken eden bir video klip yayınladı. 

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayınlanan gönderide "Asrın kahramanları Mehmetçiklerimiz" ifadeleri yer aldı.

 

Milli Savunma Bakanlığı'ndan 100'üncü yıl kutlamaları 

Milli Savunma Bakanlığı tarafından, sosyal medya üzerinden, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın başkent Ankara'da coşkuyla kutlanacağı belirtilirken, düzenlenecek etkinlikler ve saatleri paylaşıldı. Bakanlık tarafından ilk olarak 28 Ekim Cumartesi günü saat 13.00'te Mamak'tan 21 pare top atışı yapılacak. Ayrıca 29 Ekim Pazar günü; Mehteran Birliği, TBMM önünde, saat 14.00'te Karma Bando ile Azerbaycan Askeri Bandosu ise saat 14.15'de konser verecek. Saat 14.35'te TBMM önünden Ulus'taki ilk Meclise kadar 1923 askerin de katılacağı geçit töreni yapılacak. SOLOTÜRK ise saat 13.00'da Ankara semalarında gösteri uçuşu gerçekleştirecek.

Milli Savunma Bakanlığı yayınladı: Tüyleri diken diken eden 100'üncü yıl videosu ile ilgili etiketler

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Giresun'da fırtına etkisiyle deniz taştı! Mini tsunami dehşeti kamerada...

Giresun'da etkili olan fırtına nedeniyle deniz taştı. Mini tsunami yaşanan Tirebolu ilçesinde o anlar saniye saniye kameralara kaydedildi.