Meteoroloji uzmanı ''En berbat iki geceye hazır olun'' diyerek uyardı: Ter su içinde kalacağız

Tüm Türkiye'yi etkisi altına alan Eyyam-ı Bahur sıcakları bunaltmaya devam ederken bir yeni sıcaklık uyarısı daha geldi. Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, vatandaşları ''En berbat iki geceye hazır olun'' diyerek uyardı.

Uzmanlardan gelen yüksek sıcaklık uyarılarına bir yenisi daha eklendi.

KEREM ÖKTEN UYARDI: TER SU İÇİNDE KALACAĞIZ

Meteoroloji Uzmanı Kerem Ökten, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda önümüzdeki iki gece nem oranının çok yüksek olacağını söyledi.

Kerem Ökten, paylaşımında "En berbat 2 geceye hazır olun. Yarın (Cuma) gecesi ve Cumartesi gecesi senenin ve uzun senelerin en nemli iki gecesini geçireceğiz. Nem seviyesi korkunç boyutta. Gökyüzünü geceleyin nem bulutları kaplayacak. Ter su içinde kalacağız…" ifadelerini kullandı.

Meteoroloji uzmanı ''En berbat iki geceye hazır olun'' diyerek uyardı: Ter su içinde kalacağız ile ilgili etiketler hava durumu
GÜNÜN VİDEOSU

Halk TV'de sokağa çağrı skandalı! Mustafa Sönmez: Yunanistan'daki gibi sokağa çıkın!

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu programa konuk olan Mustafa Sönmez'in skandal sözleri gündem oldu. Sönmez, "Ağlaşmakla olmaz. Çıkacaksın mücadele edeceksin. Sokak senindir kardeşim. Bu ülkede az mı sokaklarda mücadele kazanıldı?" diyerek sokağa çıkma çağrısı yaptı.