Merve Boluğur ve Mert Aydın barıştı mı? Sarmaş dolaş görüntülendiler!

Geçtiğimiz ay 52 günlük evliliklerini tek celsede bitiren Merve Boluğur ve Mert Aydın, önceki akşam Arnavutköy'deki bir mekandan çıkarkan sarmaş dolaş görüntülendir.

2 Ekim'de nikah masasına oturan Merve Boluğur ve Mert Aydın çifti, 23 Kasım'da 53 günlük evliliklerini tek celsede bitirdi. Boşandıktan günler sonra yeniden görüşmeye başlayan çiftin barıştığı iddia edildi. İkilinin önceki akşam birlikte sarmaş dolaş görüntülenmesi de iddiaları güçlendirdi.

EVLİLİKLERİ 53 GÜN SÜRMÜŞTÜ, SARMAŞ DOLAŞ GÖRÜNTÜLENDİLER

Geçtiğimiz birlikte bir mekandan çıkarken görüntülenen ve barışma iddialarına cevapsız kalan ikili, önceki akşam yeniden bir araya geldi. 2 Sayfa'da yer alan habere göre Mert Aydın ve Merve Boluğur, Arnavutköy'deki bir mekandan sarmaş dolaş çıkarken görüntülendi. Son günlerde sık sık bir araya gelen çiftin barıştıkları iddia edildi.

Merve Boluğur ve Mert Aydın barıştı mı? Sarmaş dolaş görüntülendiler!

BOŞANDIKTAN 2 HAFTA SONRA BİR ARAYA GELDİLER

Boşandıktan sonra sessiz kalan ikili, ayrıldıktan 2 hafta sonra bir araya gelmişti. İkili, geçtiğimiz günlerde bir mekanda buluşup zaman geçirmiş ve birlikte çıkmışlardı. İkili, kendilerini bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmıştı.

 

 

 

 

 

 

Merve Boluğur ve Mert Aydın barıştı mı? Sarmaş dolaş görüntülendiler! ile ilgili etiketler Merve Boluğur Mert Aydın