MasterChef Kerem Kimdir? Kerem Giritlioğlu Yarışmadan Sonra Ne İş Yapıyor?

TV8 yarışması MasterChef Türkiye 2022'de eski yarışmacılar stüdyoya gelmeye devam ediyor. 17 Kasım Perşembe akşamı MasterChef Kerem Giritlioğlu ziyaret edecek. 2018 MasterChef'te ikinci olan Kerem Giritlioğlu yarışmadan sonra ne iş yapmaya başladı?

MasterChef Kerem Giritlioğlu 2018 yılında katıldığı yarışmadan ikincilikle ayrılmıştı. Bulunduğu sezonda en dikkat çeken yarışmacılardan olan Azerbaycan kökenli Kerem Giritlioğlu hakkında araştırma yaptık.

MasterChef Kerem Kimdir? Kerem Giritlioğlu Yarışmadan Sonra Ne İş Yapıyor?

MASTERCHEF KEREM KİMDİR?

Katılığı MasterChef 2018 sezonunda ikinci olan Kerem Giritlioğlu Azerbaycan vatandaşıdır. 1992 doğumlu olan Kerem, yurtdışında aşçılık eğitimi gördü. 2015-2016 yıllarında Le Cordon Bleu Australia-Sydney aşçılık okulundan sertifika almış ve Türkiye’de birçok restoran ve otelde görev almıştır. Mutfak çalışmalarına devam ediyor.

MasterChef Kerem Kimdir? Kerem Giritlioğlu Yarışmadan Sonra Ne İş Yapıyor? ile ilgili etiketler MasterChef Kerem MasterChef
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.