MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı, mavi takım kaptanı kim oldu? 3 Ekim MasterChef kırmızı ve mavi takımlar...

MasterChef 2022 yarışmasında kaptanlık için yarışmacılar karşı karşıya geldi. Elemenin ardından haftanın yeni takımları belli oluyor. MasterChef Türkiye'ye artık yedeklerden yarışmacı dahil olma dönemi de geçtiğimiz hafta son bulmuştu. Yarışmaya veda eden son isim de Kaan olmuştu. Peki, 3 Ekim MasterChef kaptanlığı kim kazandı?

TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef'te takım kaptnalığı için mücadele gerçekleşti. Belirlenen kaptan ise kırmızı takım kaptanını seçecek ve ardından da takımlar netleşecek. MasterChef jürisi yarışmacılardan çiğ köfte yapmalarını istedi. İşte, MasterChef'te yaşananlar...

MASTERCHEF KAPTANLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2022 yarışmasında yarışmacılar kaptanlık için kıran kırana yarıştı. Şefler, yarışmacılardan çiğ köfte yapmalarını istedi. Yarışmacılar tabaklarını çıkardı ve jüri değerlendirdi. İlk dörde ise Çağatay, Burak Kaya, Serpilay, Burak kaldı. Jüri dört isim arasından kaptanlık düellosu için iki kişiyi seçti.

Burak Kaya ile Çağatay düelloda karşılaştı. İki isim de düelloda 15 dakika içinde en çok ve başarılı lokma dökmek için çabaladı. Bu aşamada başarılı olan Çağatay mavi takım kaptanı oldu ve kırmızı takıma kaptan olarak Burak Revanbahş'ı tercih etti.

MASTERCHEF MAVİ VE KIRMIZI TAKIMLAR

Mavi Takım

Çağatay - Kaptan

Büşra

Metin

Burak Kaya

Atike

Serpilay

Yağız

Oktay

Fatma Nur

Kırmızı Takım

Burak Revanbahş - Kaptan

Gamze

Tayfun

Görkem

Kıvanç

Barış

Ayaz

Şule

MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı, mavi takım kaptanı kim oldu? 3 Ekim MasterChef kırmızı ve mavi takımlar... ile ilgili etiketler MasterChef
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.