Masterchef dokunulmazlığı kim kazandı? Masterchef haftanın son dokunulmazlığı kim aldı?

Cuma akşamlarının ilgi ve merakla takip edilen yarışma programlarından Masterchef’e dokunulmazlık oyunu damga vurdu. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef’de dokunulmazlık yarışı nefes kesti. Programın sıkı takipçileri ise dokunulmazlığı kim kazandı konusunu araştırmaya başladı. Peki, Masterchef dokunulmazlığı kim kazandı? Masterchef haftanın son dokunulmazlığı kim aldı? (21 EKİM CUMA 2022) İşte detaylar…

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de yayınlanan ve izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başaran Masterchef yemek yarışmasında dokunulmazlık yarışı nefes kesti. Yarışmacıların dokunulmazlık ödülü için ortaya koyduğu performans adeta göz doldurdu. Yarışmanın yakın takipçileri ise dokunulmazlığı kim kazandı konusunu araştırmaya başladı. Lezzetli yemekleriyle ve tavırlarıyla izleyicilerin radarına takılan yarışmacılar programa adeta damga vurdu. Bu kapsamda da yarışmanın dokunulmazlık ödülünü kazanan isimleri merak edildi. Peki, Masterchef dokunulmazlığı kim kazandı? Masterchef haftanın son dokunulmazlığı kim aldı? (21 EKİM CUMA 2022) Detaylar haberimizde…

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? MASTERCHEF HAFTANIN SON DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI? (21 EKİM CUMA 2022)

TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef yemek yarışmasında mücadele eden Tolga, Metin, Barış, Yağız ve Kıvanç arasında geçen nefes kesici yarışma ilgi odağı oldu. Yarışmacılar dokunulmazlığı kazanabilmek için kıyasıya mücadele etti. 

Yarışmacıların el lezzetlerini konuşturduğu bölümün ardından Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu gibi önemli isimlerden oluşan jüri tadıma geçti. 

Daha sonra alınan kararlara göre Metin kotaya girerken Kıvanç DOKUNULMAZLIK sahibi oldu.

Masterchef dokunulmazlığı kim kazandı? Masterchef haftanın son dokunulmazlığı kim aldı? ile ilgili etiketler MasterChef
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.