Malatya 6 Şubat okullar tatil mi? Pazartesi Malatya'da son dakika okullara kar tatili var mı?

Meteoroloji'den Malatya için gelen yoğun kar yağışı uyarısı sonrasında yarıyıl tatilinde olan öğrenciler Malatya'da 6 Şubat Pazartesi günü okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. 6 Şubat tarihi için Malatya Valiliği'nden yapılacak olan son dakika kar tatili haberi bekleniyor.

Meteoroloji'den Malatya için son dakika kar yağışı açıklamaları gelirken okullarda yarıyıl tatili de 6 Şubat Pazartesi günü sona eriyor. Öğrencilerde Salı gününe kadar devam edecek olan kar yağışı uyarılarının hemen ardından Malatya 6 Şubat kar tatili haberlerini bekliyor.

Yarıyıl tatilinin bitmesine az bir zaman kala bu seferde Meteoroloji'den Malatya için son dakika kar yağışı açıklaması geldi. Milyonlarca öğrenci ise kar yağışı uyarıları sonrasında Malatya'da okulların tatil ilan edilip edilmeyeceğini sorgulamaya başladı. Bunun içinde Malatya Valiliği'nden gelecek olan son dakika kar tatili haberleri bekleniyor oldu.

Malatya son dakika kar tatili

Malatya'da 6 Şubat Okullar Tatil Mi?

Meteoroloji'den yapılan son dakika açıklamalarına göre; Malatya'da 5 Şubat Pazar gecesi etkisini gösterecek olan yoğun kar yağışları 6 Şubat Pazartesi ve 7 Şubat Salı günlerinde de tüm il ve ilçelerde de yoğun şekilde devam edecek. Yaklaşık 20 cm'ye ulaşması beklenen kar yağışları nedeniyle Malatya'da 6 Şubat Pazartesi günü okulların Malatya Valiliği tarafından tatil ilan edilmesi beklenmektedir.

Ancak şu ana kadar Malatya için 6 Şubat Pazartesi gününe ait okullarla ilgili kar tatili haberi bulunmamaktadır.

Malatya 6 Şubat okullar tatil mi? Pazartesi Malatya'da son dakika okullara kar tatili var mı? ile ilgili etiketler Malatya Okul Kar tatili Son dakika 6 Şubat Pazartesi