Maduro'nun İsrail'e yönelik o sözleri yeniden gündem oldu: 'Ne zaman ses çıkaracaksınız'

İsrail'in Gazze'ye yaptığı son saldırı sonrasında Venezuela Devlet Başkanı Nicolás Maduro'nun direniş çağrısı yeniden gündem oldu. İsrail katliamlarına tepki gösteren Maduro, Yahudilere de seslenmişti. "Katliamlara Yahudiler dur demeli, katil devletlerini ilk Yahudiler kınamalı" diyen Maduro'nun o konuşması, sosyal medyada yeniden yankı uyandırdı.

İsrail'in Gazze'ye saldırmasının ardından Venezuela Devlet Başkanı Nicolás Maduro'nun eski sözleri ve direniş çağrısı yeniden gündem oldu. 

"KATİL DEVLETİNİZE ARTIK DUR DEYİN"

Maduro'nun yaptığı Filistin'e destek konuşmasında İsrail katliamlarına karşı İslam dünyasını direnişe çağırması yeniden gündem oldu. 

İsrail'in son Gazze saldırısından sonra Maduro'nun bu çağrısı sosyal medyada yeniden yer edindi. Venezuela Devlet Başkanı Nicolás Maduro, yahudilere de "Katil devletinize artık dur deyin" diye seslenmişti. 

Arap devletlerine de seslenen Maduro, "Ne zaman Filistin'in yanında olup ses çıkaracaksınız, yerin dibine batsın resmi açıklamalarınız" ifadelerini kullanmıştı. 

 

 

Maduro'nun İsrail'e yönelik o sözleri yeniden gündem oldu: 'Ne zaman ses çıkaracaksınız' ile ilgili etiketler İsrail Filistin maduro venezuella

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.