Lady Gaga düştü! İşte düşme videosu...

Lady Gaga düştü! Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga,ABD'nin Las Vegas eyaletinde konser verdi. Gaga, hayranıyla beraber dans ettiği esnada sahneden düştü. O anlar ise kameralar tarafından görüntülendi. İşte o anlar...


Lady Gaga düştü! 33 yaşındaki şarkıcı Lady Gaga, konser verirken hayranıyla beraber dans ettiği esnada sahneden düştü. Talihsiz olayın ardından Gaga, konserine devam etti. İşte o anların görüntüsü...

ABD'nin Las Vegas eyaletinde konser veren şarkıcı, bir hayranıyla dans etmeye başladı.

KUCAĞINDAYKEN DÜŞTÜ

Dansın hızını artıran hayranı kontrolü kaybederken, kucağında olan Lady Gaga ile birlikte sahnenin kurulduğu platformun üzerinden düştü.

KONSERİNİ SÜRDÜRDÜ

Lady Gaga ve hayranının yardımına, güvenlik görevlileri ve seyirciler koşarken, talihsiz olayın ardından Gaga, konserine devam etti. O anlar bir başka hayranının cep telefonu kamerasına yansıdı.

Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu. Gençlik yıllarında şarkılar yazdı, açık mikrofon toplantılarında çaldı ve lise oyunlarında performans sergiledi. Ayrıca müzik kariyerine odaklanmak için eğitimini yarıda bırakmadan önce CAP21'da öğrenim gördü. Anlaşma yaptığı Def Jam Recordings'ten çıkarıldıktan sonra Sony/ATV Music Publishing'de şarkı yazarı olarak görev aldı. Orada Gaga'nın vokal yeteneklerini beğenen şarkıcı Akon, 2007'de Gaga'nın Interscope Records ve kendi şirketi KonLive Distribution ile ortak bir anlaşma imzalamasına yardımcı oldu. Gaga, 2008'de yayımladığı ilk stüdyo albümü The Fame ve albümden çıkan "Just Dance" ve "Poker Face" gibi dünya genelindeki listelerde bir numara olan single'lar ile ünlendi. Ardından 2009'da yayımladığı The Fame Monster adlı EP, benzer başarılar yakaladı ve "Bad Romance", "Telephone" ve "Alejandro" single'larına yer verdi.

Lady Gaga düştü! İşte düşme videosu... ile ilgili etiketler Lady Gaga
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.