Korkutan iddia! Borç batağındaki Serdar Ortaç intihar mı etti?

Son olarak 'Zamanında çok kumar oynadım, çok kaybettim. Gitti giden para. Allah benim belamı versin' şeklindeki açıklamasıyla gündem olan 51 yaşındaki şarkıcı Serdar Ortaç ile ilgili sevenlerini korkutan bir iddia ortaya atıldı. 11 milyona yakın borcu olan Ortaç'ın borçları yüzünden intihar ettiği yönündeki haberler sosyal medyayı salladı. Sağlık durumu merak edilen Serdar Ortaç hakkında 'kumar borcu sonu oldu' şeklindeki haberler ortalığı karıştırdı.

Geçtiğimiz günlerde Adana'da sahne alan Serdar Ortaç, kumar sevdasıyla ilgili itiraflarda bulunarak ''Allah benim belamı versin. Zamanında çok oynadım çok pişmanım ama geçmişi değiştiremiyorsunuz.'' şeklinde konuşmuş ve çok borcunun olduğundan yakınarak 10 milyon TL bankaya, 600.000 bin TL eski eşine nafaka borcunun olduğunu ve 500.000 Bin TL ise kendinin harcadığını söylemişti. Serdar Ortaç'ın açıklamalarının ardından sosyal medyada korkunç iddialar ortaya atıldı.

serdar ortaç kumar oynarken

SERDAR ORTAÇ: YALAN, YAŞIYORUM

Kumarda servetini kaybeden ve çok borcu olan Serdar Ortaç ile ilgili 'Serdar Ortaç intihar etti, Kumar borcu sonu oldu' şeklindeki bir haber magazin gündemine bomba gibi düştü. Sağlık durumu merak konusu olan Serdar Ortaç, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla 'yalan, yaşıyorum' açıklamasında bulundu. Ortaç'ın bu paylaşımı hayranlarının yüreğine su serpti.

Korkutan iddia! Borç batağındaki Serdar Ortaç intihar mı etti? - Resim : 2

 

 

Korkutan iddia! Borç batağındaki Serdar Ortaç intihar mı etti? ile ilgili etiketler Serdar Ortaç Sosyal Medya kumar Instagram kumar borcu
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.