Koğuştaki Mucize filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi?

3 Eylül FOX TV yayın akışında yer alan Koğuştaki Mucize adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Koğuştaki Mucize hangi kanalda? Koğuştaki Mucize oyuncuları kimlerdir?

3 Eylül FOX TV yayın akışında yer alan Koğuştaki Mucize adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Koğuştaki Mucize 2019 yılında vizyona girmiştir..

KOĞUŞTAKİ MUCİZE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

7. Koğuştaki Mucize, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz. İdam cezasına çarptırılan Memo'nun yakınları adaletin sağlanması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova'nın tek istediği birbirlerine kavuşabilmektir. Memo, bir mucize gerçekleşip idam cezasından kurtulabilecek midir?

KOĞUŞTAKİ MUCİZE FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular: Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Deniz Baysal

Tür: Dram

Yapım Yılı: 11 Ekim 2019 / 2s 12dk

Koğuştaki Mucize filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi? ile ilgili etiketler Fox TV Koğuştaki Mucize filminin konusu nedir oyuncuları kimdir ne zaman çekildi
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.