Kızılcık Şerbeti 5. Bölüm Fragmanında Olay Sahne! Seyirci Ateş Püskürdü

Son dönemin en çok izlenen yapımlarından Kızılcık Şerbeti 5. bölüm fragmanında yer alan bir sahne seyirciyi ayağa kaldırdı. Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör'ün uyumunun giderek arttığı dizide Müjde Uzman'ın Alev karakteri de dikkat çekti. Öte yandan Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanında Doğa ve Fatih arasındaki diyalog damga vurdu.

Show Tv'nin hikayesiyle dikkat çeken dizisi Kızılcık Şerbeti yeni bölümleriyle heyecanın dozunu artırmaya devam ediyor. Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Göngör, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Settar Tanrıöğen gibi usta isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti fragmanlarıyla da merak ediliyor.

Doğa ve Fatih'in evlenmesinin ardından iki zıt ailenin de yaşamları birbirine girmiş durumda. Müjde Uzman'ın Alev karakterinin de diziye dahil olmasıyla birlikte entrika da daha besleneceğe benziyor. Yeni bölüm fragmanında Doğa ve Fatih arasındaki dışarı çıkma mevzusu seyircinin ilgisini çekti. Doğa, Fatih'e "Sende dışardaydın, Erkek erkeğe" diyerek kendini savundu. Fatih'in, "Ama ben erkeğim" demesi seyircinin tepkisini çekti.

Muhafazakar aile ile seküler bir aileyi karşı karşıya getiren Kızılcık Şerbeti 5. bölüm fragmanında yaşanan bu diyalog cinsiyetçi bulundu.

İşte O sahne

Müjde Uzman Fark Yaratmaya Başladı

Kızılcık Şerbeti oyuncu kadrosuna geçtiğmiiz günlerde katılan oyuncu Müjde Uzman, Alev karakteriyle yeni bölümde göründü. Abdullah (Settar Tanrıöğen) ile iyi bir çift olacağının sinyalini veren Alev, aynı zamanda dizinin eğlence ve entrika tarafını besleyecek gibi duruyor.

Resim

Kızılcık Şerbeti 5. bölümü Cuma akşamı Show Tv'de.

 

Kızılcık Şerbeti 5. Bölüm Fragmanında Olay Sahne! Seyirci Ateş Püskürdü ile ilgili etiketler Kızılcık Şerbeti
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...