Kim Kardashian çalışanları tarafından dava edildi!

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen dünyaca ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian'ın evinde çalışanlar, ünlü yıldızın maaşlarını ödemediği gerekçesiyle dava etti.

Kim Kardashian, evinde çalışanlar tarafından maaşlarının ödenmediği ve haklarının verilmediği gerekçesiyle dava edildi. 40 yaşındaki reality show yıldızı, Hidden Hills’teki evinde çalışanları tarafından ödenmemiş ücretleri ve yan haklarını alamadıkları iddiasıyla dava edildi.

Kim Kardashian’ın yedi çalışanı, işe alındıkları tarihte kendilerine tam zamanlı çalışanlar oldukları söylenmesine rağmen, gündelik çalışan muamelesiyle karşılaştıklarını iddia etti.

KARDASHIAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Kim Kardashian’ın bir temsilcisi TMZ'ye konuşarak, mülkte devam eden bakım ve temizlik hizmetleri için çalışanların bir şirket tarafından tutulduğunu, Kardashian’ın bu şirketin işlerini nasıl yönettiğinden ve doğrudan personeliyle yaptıkları anlaşmalardan sorumlu olmadığını öne sürdü. Temsilci, “Kim, aracı şirketle çalışanlar arasındaki meselenin bir an önce hallolmasını, şirketin en kısa sürede çalışanların sorununu gidermesini umuyor” dedi.

Kim Kardashian çalışanları tarafından dava edildi!

BOŞANMA DAVASI DEVAM EDİYOR

Mahkeme belgelerine göre, çalışanlar, kendilerine maaş bordolarının verilmediğini, maaşlarının düzenli bir programa göre ödenmediğini, kendilerine yemek ve dinlenme molaları verilmediğini, harcamaları için uygun şekilde geri ödemelerinin yapılmadığını, çalışma saatlerini kaydedilmesi için bir sistem sağlanmadığını ve fazla mesai için ödeme yapılmadığını iddia etti.

Çalışanlar zararlarının tazmin edilmesini talep etti. Öte yandan Kim Kardashian'ın, dört çocuğunun babası Kanye West ile de boşanma davası sürüyor.

 

 

Kim Kardashian çalışanları tarafından dava edildi! ile ilgili etiketler Kim Kardashian Kanye West kardashian ailesi
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.