Kara para akladıkları iddia edilmişti! Dilan Polat'tan açıklama geldi: Gözyaşlarıyla içini döktü

Lüks yaşantısı ve sosyal medya paylaşımarı ile sık sık gündeme gelen iş insanı ve sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın kara para akladıkları iddia edilmiş ve bu iddia sosyal medyada gündem olmuştu. Dilan Polat, eşi ve kendisi hakkında ortaya atılan iddiaları yanıtlarken gözyaşlarına boğuldu.

Lüks yaşantısı ve sosyal medya paylaşımarı ile sık sık gündeme gelen iş insanı ve sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın kara para akladıkları iddia edilmiş ve bu iddia gündem olmuştu. Dilan Polat'tan eşi ve kendisi hakkındaki iddialara yanıt geldi.

KARA PARA İDDİALARINA YANIT!

Eşi Engin Polat'la birlikte kara para akladıkları iddiasına yanıt verirken gözyaşlarını tutamayan Dilan Polat, "Biz gibi insanlara neler yakıştırdılar. Biz vatanını, milletini, devletini gerçekten seven insanlarız.” dedi.

Polat, ''Ben hiçbirinizin parasını elinden almadım. Biz kendi paramızı kendimiz kazandık, biz kimsenin parasını harcamadık. Dayanılmaz şeyler bunlar, ağrılarıma katlanamaz hale geldim. Biz gibi insanlara neler yakıştırdılar. Biz devletini vatanını çok seven insanlarız. Günlerdir bizi Twitter'da konu yaptılar. Armut dibine düşer dediler annem için. Annem bir şey yapmadı. Keşke hiç söylemeseydim annemin öldüdürüldüğünü ve herkes bunu trafik kazası diye bilseydi. Taş olsa çatlar demir olsa erir. Annemin konuşulması beni rahatsız ediyor. Annem öleli 22 sene olmuş'' dedi.

''HAYALLERİMİ ELİMDEN ALDINIZ'' DİYEREK SİTEM ETTİ!

Dilan Polat, 3. çocuk sahibi olmak istediğini fakat kullanması gereken ilaçlara içinde bulunduğu durum nedeniyle yeniden başlamak zorunda olduğunu söyleyerek ''Hayallerimi elimden aldınız'' dedi.

Kara para akladıkları iddia edilmişti! Dilan Polat'tan açıklama geldi: Gözyaşlarıyla içini döktü ile ilgili etiketler Dilan Polat Engin Polat
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da pitbull dehşeti! Kadını ve köpeğini vatandaşlar zor kurtardı: Korku dolu anlar

Tekirdağ'da köpeği ile birlikte yürüyüşe çıkan kadın, ağızlıksız ve tasmalı bir pitbullun saldırısına uğradı. Vatandaşlar kadın ve köpeğini pitbullun elinden zor kurtardı.