Kafaların filmi ne zaman vizyona giriyor? Kafalar Karışık'ın konusu ne? Fragman izle!

Kafaların filmi ne zaman vizyona giriyor? Başrollerinde youtube ile hayatımıza giren kafalar ekibi olarak da tanıdığımız Atakan Özyurt,Fatih Yasin ve Bilal Hancı'nın paylaştığı Kafalar Karışık filmi seyirciler tarafından heyecanla beklenmeye başladı.Peki Kafaların filmi ne zaman vizyona giriyor? Kafalar Karışık'ın konusu ne? detaylar haberimizde...

Kafaların filmi ne zaman vizyona giriyor? Youtube ile hayatımıza giriş yapan genç ekip bu kez filmleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.Filmin beklentileri karşılayıp karşılayamaması büyük merak konusu olmuş durumda.Kafaların filmi ne zaman vizyona giriyor? Kafalar Karışık'ın konusu ne? detaylar haberimizde...

Kafaların filmi ne zaman vizyona giriyor? Kafalar Karışık'ın konusu ne? Fragman izle!

2015 yılında kurdukları  "Kafalar" grubuyla Youtube'da yayınladıkları kendilerine has videolarla milyonlara ulaşan Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt 'un  ilk sinema filmi 'Kafalar Karışık'  7 Aralık'ta vizyona giriyor.

Yayınlanan ilk teaserı; sosyal medya mecrası youtube’da altı gün Trend Topic listesinde kalan, youtube'da izlenme oranı 4 milyonu aşan Kafalar Karışık'ın yayınlanan yeni teaserında filmden yeni ipuçları seyirciyle buluştu.

Yayınlandığı ilk dakikalarda sosyal medyada gündem yaratan "Kafalar Karışık"ın teaserı büyük beğeni topladı. Kız arkadaşı Buse'nin kayıp olan babasını bularak evlenme hayali kuran Atakan'ın, Fatih ve Bilal ile çıktığı macerayı konu alan filmin çekimleri  İstanbul, Eskişehir ve Antalya'da beş  haftada gerçekleşti.Filmin konusu; Atakan, zengin sevgilisi Buse'nin, üvey babası kızı vermeyince çareyi Buse'nin yıllardır kayıp olan öz babasını bulup kızı ondan istemekte bulur.

Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir. Kafalar'ın arayışları onları Antalya'da ıssız bir koya yönlendirecek ve sonunda Atakan'ın müstakbel kayınpederini bulacaklardır; esas macera ise o zaman başlayacaktır. İşle iyice karışsa da sonunda Atakan muradına erip sevdiceğine kavuşacak. Fatih ve Bilal'e de kerevetine çıkmak düşecektir.

Atakan Özyurt Kimdir?

Atakan Özyurt, 1993 yılında Ordu'da doğmuştur. Eğitimini Arel Üniversitesi Tıbbi Labaratuar Bölümü'nde tamamlamıştır. Çektiği Vine'larla tanınan Fatih Yasin ile tanışan Atakan Özyurt ve daha sonra birlikte çektikleri vine ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmışlardır. Daha sonra Bilal Hancı ile tanışarak sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında Youtube'da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır. Genç ve başarılı viner nereli kesin olarak bilinmese de Ordu’lu olduğu iddia edilmektedir. Özyurt son dönemin sevilen genç vine’cılarından birisidir. Arkadaşı Fatih Yasin ile Samanyolu Tv dizileri için parodiler çekmektedir. Kalp gözü dizisisini tiye alan vineları çok beğenilmekte olup makyajlı halleri sempatik ve tatlı bulunmaktadır.Nisanur’un çilesi isimli kısa filmleri gayet başarılıdır. Filmin konusu; imam hatipli Nisanurun güzel sanatlar lisesi okuma hayalidir. Bu filmde de Fatih Yasinle birlikte çalışmıştır.

Bilal Hancı Kimdir?

Bilal Hancı, 1989 yılında Trabzon'da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Çektiği Vine'larla tanınmaya başlayan Bilal Hancı; daha sonra Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte videolar çekmiştir. Kafalar kanalını açarak Türkiye'nin tanınan fenomenleri arasında yer almıştır.

Youtube Reklamları Kullanıcılara Nasıl Pazarlanır?

Aslında reklamı pazarlamak biraz komik bir tanım, zaten reklamlar bir çeşit pazarlamayken biz pazarlamayı da pazarlamış oluyoruz. İşte işimiz burda biraz daha zorlaşıyor.

Kanalımıza reklam ekledikten sonra çok farklı ruh halinde arkadaşlarla karşılaşabiliyoruz. "Video reklamdan izlenmiyor", "Oha bi video sürüsü reklam.", "Ben O Ses Türkiye'de bu kadar çok uzun reklam görmedim." gibi değişik yorumlar gelebiliyor, reklamlarımız rahatsız edici olmasa da bazı kullanıcılar etkilenebiliyor ve videoyu olumsuz değerlendirebiliyor. Bu da bizim kanalımızın itibarını zedeliyor. Ayrıca doğru reklamların görülmesi için daha tematik videolar hazırlamak durumunda da kalabiliyorsunuz. İşte bu yüzden reklamları kullanıcılara pazarlamak çok önemli bir kriter olarak karşımıza çıkıyor.

1. Daha Tematik Videolar Hazırlama
Videolarımızı bir konu ve bir anlayış üzerine daha yoğun yaparsak ilgi alanı olarak daha ortak özelliklerde kullanıcıları bir videoda toplamış oluruz ve onlar da onlara uygun reklamları görerek içeriğe daha çok ulaşmak isteyebilir. Bu durumda kanalınızın yayın ilkelerinden vazgeçin gibi bir şey söylemiyorum tabi ki, ama bu reklamların daha fazla ilgi görmesini sağlayabilir.

2. Kısa ve Tempolu Videolar Hazırlama
Videolarımızın orta uzunlukta olması bizi daha enerjik kılar ve videoda kullanıcılar sıkılarak ayrılmaz. Siz Fizik dersini bir saat boyunca dinlerseniz uyursunuz ama öğretmen 15 dakikada aktif olarak anlatırsa daha iyi anlarsınız. İşte videolar da böyledir. Hem doğru bir tempoda gitmeli, hem de çok kısa yada çok uzun videodan kaçınmalı, kısa videolar hazırlamalısınız.

3. Aşırı Reklam Gösteriminden Kaçının
Videolarınızdan her on dakika için bir reklamdan fazla ileri gitmemelisiniz diye düşünüyorum, sürekli olarak farklı bir reklam ataması kullanıcıyı rahatsız edecektir.

4. Videolarınızda yada Açıklamalarda Reklamlara Tıklama Talebinde Bulunmayın
Videolarınızda "Lütfen aşağıdaki reklama tıklayın." yada açıklamada "Beyler reklamlara bir el atarsınız." gibi ifadeler kullanmayın. Bir kullanıcı tarafından Google'a ihbar edilirseniz, bu reklamlarınızın kaldırılmasına ve Adsense hesabınızdaki paranın tamamının yanmasına neden olacaktır.

5. Dizi Kesitleri yada Dizi Müzikleri Gibi İçeriklerden Kaçının
Genel olarak "Bilmem ne dizisi 15.Bölüm Full İzle" gibi videolarla karşılaşıyoruz. Bu videolar çok izlense de, telif haklarını ihlal ettiği için birkaç gün içerisinde kaldırılıyor ve Google tarafından kara listeye alınmanıza yol açabiliyor. Bu yüzden bu tür içeriklerden kaçının.

6. Diğerlerinden Farklı Olun
Oyun, makyaj, teknoloji, aşçılık, dekor... Bu tür kategorilerde çok fazla yayıncı var. Bu yüzden bu yayıncılardan farklı içerik sunmalısınız ve "X" faktörüne sahip olmalısınız. Videolarınızda özgün olun ve taklitlerden kaçının.

7. Video Fikirlerinize Fokuslanın
Size farklılık ve ekstra özellik sağlayacak fikirler, reklamlarınızı daha öne çıkaracaktır. Bu yüzden fikirlere fokuslanın, hatta ilerleyen zamanlarda bir Fokus grup oluşturarak birkaç kişiden fikirler alabilir ve bunları düzenleyerek izleyicinize sunabilirsiniz.

8. Videolarda Nazikçe Abone Olmayı Hatırlatın
Ne yazık ki siz videoda belirtmezseniz kullanıcıların aklına pek kanalınıza abone olmak gelmez. Oysa ki abone sayınız arttıkça daha sadık izleyiciler edinirsiniz ve bu izleyiciler reklamlarınıza sıklıkla ilgi gösterirler. Google bu durumda sizi ödüllendirecektir. Aynı zamanda bu kanalınızın itibarını arttıracaktır.

9. Video Botlarından ve İzleyici Almaktan Kaçının
Video botları ve izleyici satın almak sizi sadece zor durumda bırakır. Bu durum kolayca anlaşılır ve izleyici sayınız artıp reklamlar ilgi görmezse bu sizin lehinize olur. Ayrıca koskoca Google ile dans ettiğinizi de unutmay.

10. Siyasi Konulara Bulaşmayın
Siyasi içerikler yayınlayabilirsiniz ancak aşırı taraf gösteren içerikler siyasi oluşumlar tarafından şikayet edilebilir ve reklam yayıncılığınız iptal edilebilir. Hatta koskoca Youtube'un kapanmasına bile sebep olabilirisiniz.

Kafaların filmi ne zaman vizyona giriyor? Kafalar Karışık'ın konusu ne? Fragman izle! ile ilgili etiketler