Kadıköy'de Ali Koç istifa sesleri... Fenerbahçe taraftarı Pereira'yı değil başkanı istifaya çağırıyor

Süper Lig'in 17. haftasında Beşiktaş'ı ağırlayan Fenerbahçe ezeli rakibiyle 2-2 berabere kaldı. Son iki haftada 5 puan kaybeden ve zirveden iyice kopan Sarı-Lacivertliler'de taraftarın öfkesi Vitor Pereira'ya değil başkan Ali Koç'a yöneldi... Kadıköy'de son düdük çaldıktan sonra tribünler "Yönetim istifa, Ali Koç istifa" diye inledi...

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Fenerbahçe taraftarlarının son haftalardaki "Vitor Pereira istifa" sloganları "Yönetim istifa, Ali Koç istifa" şeklini aldı... 17. haftadaki 2-2'lik Beşiktaş beraberliğinin ardından Kadıköy'de tüm tribünler Ali Koç'a tepki gösterdi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ise maç sonu yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada,  "Taraftarımızın gösterdiği tepkiyi normal karşılayorum ama maalesef başkanımız tepkileri hak etmiyor" sözleriyle Ali Koç'u savundu.

Öte yandan, birkaç taraftarın elindeki patlamış mısır kutusunu Ali Koç'a fırlattığı anlar sosyal medyaya yansıdı... Maç çıkışı Aziz Yıldırım tezahüratlarında bulunuldu. Bir süre protestolarına devam eden taraftarlar, olaysız şekilde dağıldı.

 

 Kadıköy'de Ali Koç istifa sesleri... Fenerbahçe taraftarı Pereira'yı değil başkanı istifaya çağırıyor

Kadıköy'de Ali Koç istifa sesleri... Fenerbahçe taraftarı Pereira'yı değil başkanı istifaya çağırıyor ile ilgili etiketler Fenerbahçe Beşiktaş Ali Koç Vitor Pereira