Kaan Kazgan ile kavga görüntüleri gündem olmuştu! Savaş Cebeci günler sonra olayın detaylarını anlattı: Ölebilirdim

Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan'ın kanlı kavga görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu. Savaş Cebeci'den günler sonra olayla ilgili yeni açıklama geldi. Cebeci, olayın detaylarını anlattı.

Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan, sosyal medyadaki atışmanın ardından Tuzla'da bir alanda kavgaya tutuştu. Savaş Cebeci aldığı darbelerle kanlar içerisinde yere yığıldı. Kavgaya ait görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı. Kavganın ardından açıklama yapan Savaş Cebeci, "Kavga ettik, beni yendi. Tebrik ederim" diye konuşmuştu. 

Savaş Cebeci'den günler sonra yeni bir açıklama geldi. Sosyal medya hesabı X'den (Twitter) açıklamalarda bulunan Cebeci, "Belinde silah olan çocuk silahını göstererek posta koymaya başlayınca sinirlendim. Çünkü silahın ne işi var? Silahla mı beni korkutacaksın? Masum insanlar bir hiç uğruna ölebilirdi" diye konuştu. 

İşte Cebeci'nin o açıklaması:  

"SİLAHLI VE KALABALIK GELMİŞLERDİ" 

"Planlanmış bir İtalya tatilim vardı, şu an İtalya'dayım. Biraz kafamı toparlamaya çalıştım. Çünkü biliyorsunuz, kafama ağır darbeler aldım (gülerek). Bu meselenin fazlasıyla yayıldığını ve şiddetin meşrulaştığını görüyorum. Benim de söylemem gereken birkaç şey olduğunu düşünüyorum. O gün dövüş için bir araya geldiğimizde sokak ortasında kavga etmek gibi bir amacım yoktu. Üzerimdeki kumaş pantolondan, elimdeki telefondan siz de gördünüz. Amacım yine kuralsız bir şekilde ringde dövüşmekti. Fakat silahlı ve kalabalık gelmişlerdi."

"ISRARLA RİNGE İNELİM DEDİM" 

"Belinde silah olan yırtık kotlu çocuk silahını göstererek posta koymaya başlayınca sinirlendim. Çünkü silahın ne işi var? Silahla mı beni korkutacaksın? Öfkemi kontrol edemedim, o çocuğa küfrettim. Israrla ringe inelim dedim. Olası bir arbedede silahlar ateş alabilirdi. Masum insanlar bir hiç uğruna ölebilirdi. Ayrıca yenilecek de olsam bu, sokak ortasında insanların canını riske atarak ya da çevredekileri korkutarak değil, ringde olmalı."

"HABERSİZ HAMLEDE YERE YIĞILDIM, ÖLEBİLİRDİM" 

"Ben yan dönmüş konuşurken, ansızın ve habersizce gelen hamleyle yere yığıldım. Bu yüzden yüzüme ağır darbeler almaya başladım. Normal kütlede bir adam olsam ölebilirdim, bayılabilirdim. Dayak yemekten ömrüm boyunca korkmadım. Olsaydım dişimle tırnağımla kazıdığım bu hayata sahip olamazdım."

 

Kaan Kazgan ile kavga görüntüleri gündem olmuştu! Savaş Cebeci günler sonra olayın detaylarını anlattı: Ölebilirdim ile ilgili etiketler Savaş Cebeci Kaan Kazgan
GÜNÜN VİDEOSU

Akaryakıt alırken bir anda alev aldı! Nedeni ise herkesi şoke etti...

Erzincan'da bir otomobil, istasyonda akaryakıt dolumu esnasında bir anda alevler içinde kaldı. Korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Yangının çıkış sebebi ise oldukça şaşırtıcıydı.