İYİ Parti'de 'Kılıçdaroğlu' depremi! "Kılıçdaroğlu'nun adaylığına onay vermiyoruz" diyen Cihan Paçacı istifa etti...

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, görevinden istifa etti. Paçacı, bugün verdiği röportajda, "Kılıçdaroğlu'nun adaylığına onay vermiyoruz. Kemal Bey adaylıkta diretirse İYİ Parti kendi adayını çıkartabilir" demişti.

Son dakika haberi:  İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına sokaktan itiraz olduğunu savunarak "Kemal Bey adaylıkta diretirse İYİ Parti kendi adayını çıkartabilir" demişti. 

Cihan Paçacı bu açıklamasının ardından yeni bir açıklama yaparak İYİ Parti’deki Kurumsal İlişkiler Başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cihan Paçacı, "Aziz Milletimizin bilgisine. Ülkemizin ve milletimizin umudu olan Altılı Masa’nın Cumhurbaşkanı adaylık sürecine dair, bir gazeteciye verdiğim demecin, maksadı aşan yorumlara neden olduğunu görüyorum. Demokrasimize nefes aldıracak bir süreçte büyük emek harcayan, Sayın Genel Başkanımızı ve partimizi, Aynı zamanda, Altılı Masayı oluşturan Sayın Genel Başkanların iradelerini koruyup kollamak amacıyla; İYİ Parti’deki Kurumsal İlişkiler Başkanlığı görevimden istifa ediyorum. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarım" açıklamasında bulundu

İYİ Parti'de 'Kılıçdaroğlu' depremi! "Kılıçdaroğlu'nun adaylığına onay vermiyoruz" diyen Cihan Paçacı istifa etti... ile ilgili etiketler