İstanbul'un ünlü kolejinde taciz skandalı: Kadın öğretmen, öğrencileri asansörde sıkıştırdı!

İstanbul'un köklü kolejlerinden birinde cinsel taciz skandalı yaşandı. 38 yaşındaki evli bir kadın öğretmen, erkek öğrencilerine cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı. Sapık öğretmenin öğrencilerini "Ben seks tanrıçasıyım" diyerek asansörde sıkıştırdığı öğrenildi.

tv100'den Hilal Yıldırım'ın haberine göre İstanbul'un köklü kolejlerinin birinin Çekmeköy kampüsü taciz olayı ile çalkalanıyor.

Erkek öğrenciler öğretmenlerinin kendilerine karşı farklı davranışlarını fark edince bunu ailelerine anlattı.

AİLELER DEVREYE GİRDİ, SAPIK ÖĞRETMEN İSTİFA ETTİ

Ailelerin devreye girmesiyle okul yönetimi öğretmeni disiplin kuruluna çağırdı. Yaptıklarının ortaya çıkacağını anlayan E.S. 4 yıldır çalıştığı okuldan istifa etti, ancak bununla kurtulamadı ve gözaltına alındı.

Psikologlar eşliğinde polis tarafından ifadeleri alınan erkek öğrencilerin anlattıkları tacizin boyutunu ortaya çıkarttı.

 

"BEN SEKS TANRIÇASIYIM" DEYİP ASANSÖRDE SIKIŞTIRMIŞ

E.S. iddiaya göre öğrencilerine kendisinin 'seks tanrıçası' olduğunu söyleyerek okul içerisinde çocuklara yapmadığını bırakmamış. Öğrenciler ifadelerinde öğretmenlerinin kendilerine dudağından öptüğünü, asansörde sıkıştırdığını ve cinsel içerikli oyunlar oynamaya zorladığını anlattı.

CİNSEL İÇERİKLİ MESAJLAR YAZMIŞ

Evli olan 37 yaşındaki E.S.'nin öğrencilere gönderdiği cinsel içerikli mesajlar da ortaya çıktı. Mahkemeye sevk edilen E.S. çocuğa cinsel taciz suçundan tutuklandı.

İstanbul'un ünlü kolejinde taciz skandalı: Kadın öğretmen, öğrencileri asansörde sıkıştırdı! ile ilgili etiketler İstanbul Çekmeköy Okul Kadın Öğretmen kolej
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.