İsrail askerinin canlı yayındaki açıklaması kan dondurdu! Bizim savaşımız tüm sivillerle

Korkunç katliamlarına devam eden İsrail ordusu mensubu bir asker CNN International kanalında bir canlı yayına katıldı. İsrailli askerin canlı yayında söyledikleri ise kan dondurdu. İsrailli asker canlı yayında "Savaşımız sadece Hamas’la değil; savaşımız tüm sivillerle" dedi. İşte o anlar...

İsrail ordusu Cumartesi günü yaptığı açıklamada Gazze'yi tamamen işgal edileceğine dair silahlı güçlerinin geniş yelpazedeki operasyonel saldırı planlarını uygulamaya hazırlandığını açıklamıştı. 

Korkunç katliamlarına devam eden İsrail ordusu mensubu bir asker ise CNN International kanalında bir canlı yayına katıldı. İsrailli askerin canlı yayında söyledikleri ise kan dondurdu. İsrailli asker canlı yayında "Savaşımız sadece Hamas’la değil; savaşımız tüm sivillerle" dedi. 

11 SİVİL HAYATINI KAYBETTİ 

İsrail savaş uçaklarının, Gazze Şeridi'nin güneyindeki Han Yunus ve Refah kentlerine düzenlediği saldırılarda 11 Filistinlinin öldüğü belirtildi. Sağlık kaynaklarından alınan bilgiye göre İsrail savaş uçakları, Refah'ta bir hayır kurumu ile Han Yunus'un doğusundaki Es-Satr bölgesini hedef aldı. Saldırılarda en az 11 Filistinli hayatını kaybederken, çok sayıda kişi yaralandı.

İsrail askerinin canlı yayındaki açıklaması kan dondurdu! Bizim savaşımız tüm sivillerle ile ilgili etiketler İsrail Gazze

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.