iPhone 14 modellerini Hepsiburada'dan tercih edenlere iki ayrı kampanya

Piyasaya sürülmesi ile ön satışları başlar başlamaz Hepsiburada'da iPhone 14 modellerinin satışı başladı. Hepsiburada iPhone 14 modellerini tercih eden müşterilerine iki ayrı kampanyasını duyurdu. İşte ayrıntılar!

Vatandaşlar yoğun ilgi gören iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro ve 14 Pro Max modellerini gece yarısında sipariş vermeye başladı. Müşterilerin çoğunluğunun tercih ettiği model lansman rengi olan “Derin Mor” rengini ve iPhone 14 Pro Max modeli oldu.

Hepsiburada, tümü dayanıklı ve sofistike bir tasarıma, etkileyici kamera geliştirmelerine ve yeni güvenlik özelliklerine sahip yeni iPhone 14 serisi telefonlar için 16 Eylül’den itibaren bir hafta süreyle ve ön sipariş aldı. Hepsiburada’yı tercih ederek iPhone14 serisi için ön sipariş verenler, “Cuma gününün ilk dakikalarından itibaren telefonlarıyla buluştu.

iPhone 14 modellerini Hepsiburada'dan tercih edenlere iki ayrı kampanya

HEPSİBURADA'YI TERCİH EDENLERE İKİ AYRI KAMPANYA

Hepsiburada, iPhone 14 serisinin resmi lansman tarihi 23 Eylül itibariyle iPhone 14 serisine sahip olmak isteyenler için 2 kampanya duyurdu. Hepsiburada’yı tercih edenler, alışveriş kredisiyle 3 ay takside 0 vade farkı veya eski telefonlarının bedel değerlendirmesi kadar indirim imkanı sunan “Eskiyi Yenile” kampanyalarıyla iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerine avantajlı koşullarla sahip olabilecek.

Hepsiburada, bu teknoloji harikası yeni serinin son üyesi iPhone14 Plus için kısa zaman içinde ön sipariş alma hazırlıklarını da sürdürüyor.

iPhone 14 modellerini Hepsiburada'dan tercih edenlere iki ayrı kampanya ile ilgili etiketler Hepsiburada iPhone 14 iPhone 14 Plus İPhone 14 Pro İPhone 14 Pro Max
GÜNÜN VİDEOSU

İstanbul'da skandal olay: Küçük çocuğa alkol içirip sosyal medyada paylaştılar!

İstanbul Başakşehir'de bir grup genç, sokakta gördükleri küçük çocuğa alkol içirip o anları sosyal medyada paylaştılar.