İki elti aynı adama kaçtı olayı nedir? Muammer Ay kimdir?

11 Mart günü evden kaçan iki eltinin ardından onları aramak için Mehmet Bey Esra Erol’a çıkarak yardım istedi. Esra Erol’un çabaları sonucu aydınlatılan olay herkesi şoke etti. İki eltinin aynı adama kaçması sosyal medyada büyük yankı getirdi.

İki eltinin ortadan kaybolarak evlerini terk etmesinin ardından Mehmet Bey eşi ve kardeşinin eşini bulmak için Esra Erol’un programına katıldı. Yayında 17 yıldır evli olduğunu belirten Mehmet Bey eşi ile birlikte iki elti aynı adama kaçtı iddiaları stüdyoyu şaşırtmıştı.

İki elti aynı adama kaçtı olayı nedir?

Esra Erol’da Mehmet Bey'in yengesi Hamide Duman'ın 14 yıldır evli olduğu ayrıca 3 çocuğu olduğu belirtilerek, iki eltinin de adının Hamide Duman olduğu söylendi. Bu ilginç durum karşısında iki eltinin aynı adama kaçması dikkatleri daha da üstüne çekti.

Mehmet Bey, sabah işe gitmek için uyandığında eşinin telefonunda Muammer Ay isimli kişinin numarasını gördüğünü söyledi. Mehmet Bey’in daha önceden sildiği telefon numarasının tekrardan kaydedilmiş olması karşısında, önceden Muammer Bey'e borcu olduğu için onun ile iletişime geçtiğini iddia etmiş. Eşinin telefonunda Muammer Bey'i YUU diye kaydetmiş olması ise şüphelerin artmasına neden oldu.

İki elti aynı adama kaçtı olayı nedir? Muammer Ay kimdir?

Mehmet Bey, eşi ile öğlen 3'te alışverişe gideceklerini ama eşinden haber alamadığını, çocuklara sorduğunda Hamide Hanım yani yengesi ile pazara gittiklerini öğrenmiş. Mehmet Bey daha sonradan haber alamayınca polise gidip başvuru yaptığını açıkladı.

ATV ekranlarında yer alan Esra Erol'da 26 Mart 2021 Cuma canlı yayınında çocuklarını ve kocalarını terk ederek Muammer Ay isimli yufkacıya kaçan iki elti bulundu ve yaptıkları açıklamaları ile tepki çektiler. Esra Erol'un canlı yayında sorular yönelttiği iki eltinin kocalarının karşısında yaptıkları açıklamalarda yufkacı Muammer Ay ile çok mutlu olduklarını belirterek iki eltinin de bir daha eve dönmeyeceklerini de açıkladı. Eltisi Muammer ile kaçınca onu yalnız bırakmamak ve evdekilerin baskısını görmemek için Hamide Hanım’da Muammer Ay’ın yanına kaçtı.

Muammer Ay kimdir?

Esra Erol programında aranan iki eltinin birlikte kaçtığı şahıs Muammer Ay’ın yufkacı olduğu bilinmektedir. Muammer Ay hakkında henüz başka bir bilgi bulunmamaktadır. Muammer Ay hakkındaki iddialardan biri ise sözde hoca olarak ortalıkta dolaşıp evli çiftleri ayırırmış.

İki elti aynı adama kaçtı olayı nedir? Muammer Ay kimdir? ile ilgili etiketler Hamide Duman Muammer ay yufkacı iki elti aynı adama kaçtı