Hulki Cevizoğlu: Halk TV 'nin sahibi kim?

Gazeteci Hulki Cevizoğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Fatih Sultan Mehmet'in türbesinde ellerini arkada bağladığına dair şikayeti kendilerinin yapmış olabileceğini öne sürdü. İBB Sözcüsü Murat Ongun'un "O da güzel sallamış" dediği Cevizoğlu, Ongun'a Halk TV üzerinden yanıt verdi.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

KRT TV yayınına katılan İBB Sözcüsü Murat Ongun'a, CNN Türk yayınında gazeteci Hulki Cevizoğlu'nun sarf ettiği "Yok efendim türbeye gitti, saçını taradı, elini beline koydu, elini arkasında bağladı gibi gerekçelerle bir kişiye bırakın dava açılması ve mağdur edilmesi o kişiye inanılmaz puan kazandırır. Bunu yapacak kişi de kendileridir belki de kendi kendilerini şikayet ettiler" sözleri soruldu.

Ongun, "Hulki Bey'in o dediğini duysam yanıt verirdim ama duymadım, o da güzel sallamış diyeyim artık ne diyeyim" dedi.

CEVİZOĞLU: HALK TV'NİN SAHİBİ KİM?

Ongun'un o sözleri, İBB tarafından fonlanan Halk TV'de haber yapıldı. Cevizoğlu ise o haberin altına yazdığı yorumda Halk TV'yi de eleştirdi.

Cevizoğlu, "Önce Halk TV 'nin sahibi kim, onu öğrenelim, künyede adı var mı, sallamadan yanıt alalım." ifadesini kullandı.

Hulki Cevizoğlu: Halk TV 'nin sahibi kim?

 

Hulki Cevizoğlu: Halk TV 'nin sahibi kim? ile ilgili etiketler İBB Murat Ongun Halk TV hulki cevizoğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.