Halk TV'de skandalların ardı arkası kesilmiyor: Ayşenur Arslan bu kez de hafız çocukları hedef aldı!

Skandalların peş peşe yaşandığı Halktv'de sunucu Ayşenur Arslan şimdi de hafızlık eğitimlerini tamamlayan çocukları hedef aldı. Çocukların yürüyüş anlarını paylaşan Arslan, "97 yıl önce bugün tekke ve zaviyeler kapatıldı. Ama tekke ve zaviyeler bugün hala çalışmalarını sürdürüyor. Küçücük çocukları böyle sokaklara döktüler." ifadelerini kullandı.

Halktv'de hafızlık eğitimlerini tamamlayan çocukların icazet töreni hedef alındı.

Medya mahallesi programının sunucu Ayşenur Arslan çocuklara yönelik, "97 yıl önce bugün tekke ve zaviyeler kapatıldı ancak bugün hala çalışmalarına devam ediyorlar. Artık böyle yaşıyorlar" ifadelerini kullandı.

 

HAFIZ ÖĞRENCİLERİ HEDEF ALDI: SOKAĞA DÖKÜLDÜLER 

Halktv sunucusu Ayşenur Arslan icazet töreni gerçekleştiren hafızlara yönelik, "97 yıl önce bugün tekke ve zaviyeler kapatıldı. Ama tekke ve zaviyeler bugün hala çalışmalarını sürdürüyor. Küçük çocukları, kız çocukları böyle sokaklara döktüler. Herhangi bir tekkenin bir şeydi. Artık böyle yaşanıyor, sokağa döküldüler. AKP bir takım formüllerle yeniden iktidara gelirse nereye götürecek bizi?" ifadelerini kullandı.

 

Halk TV'de skandalların ardı arkası kesilmiyor: Ayşenur Arslan bu kez de hafız çocukları hedef aldı! ile ilgili etiketler Ayşenur Arslan Halk TV

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.