Halk TV'de ayrılık depremi! Kanalın ekran yüzlerinden Gökmen Karadağ istifa ettiğini duyurdu

Halk TV'de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Kanalda yaklaşık 5 yıldır görev alan "Açıkça" adlı programının sunucusu Gökmen Karadağ, Halk TV ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Halk TV'de yayınlanan 'Açıkça' programının sunucusu Gökmen Karadağ istifa ettiğini duyurdu.

Twitter hesabından açıklama yapan Karadağ, "Hoşça kal Halk TV ve teşekkürler. 5 yıllık bir ekran ayrılığından sonra müthiş bir dönüş yaşadım. Ancak buraya kadar sürdü. Bu ayrılık kanalın değil benim inisiyatifimdir. Tüm izleyenlere, yoldaşlık edenlere sonsuz teşekkürlerimle… Pazar Açıkça’da son kez buluşmak dileğiyle…" dedi. 

İŞTE O PAYLAŞIM: 

GÖKMEN KARADAĞ KİMDİR?

İletişim ve medya üzerine çalışıyor, yazıyor, eğitim danışmanlık ve koçluk hizmeti veriyor. Farklı alanlardaki eğitim ve tecrübelerinden geliştirdiği sentez, sunduğu hizmetlerin ayırt edici yanını oluşturuyor. Mühendislik kökenli bir iletişimci ve eğitimci olmanın farkıyla yabancı kaynakları da titizlikle tarayarak eğitimlerini zengin bir içerik ve vaka analizleriyle donatıyor.

Kariyerine mühendis olarak başladı. Türkiye'de Avrupa Birliği ve Dünya Bankası tarafından desteklenen bazı projelerin mali ve mühendislik denetimini yaptı. Türkiye'nin ana endüstriyel kuruluşlarının Ar-Ge uygulamalarını ve potansiyellerini araştırdı. Tekstil ve Konfeksiyon sektöründe MIS projelerinde çalıştı.

Mühendislik kariyerine paralel olarak ilgilendiği alanlar onu iletişim sektörüne çekti. HBB, Star, Kanal 6, Kanal D, brt ve tv8'de muhabirlikten, program sunuculuğuna kadar her aşamada çalıştı. En çok bilinen işi tv8'de yaptığı Haber aktif ve 8.Gün programları oldu. tv8'de Danışma ve İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yaptı.

2000 yılından beri bireysel gelişim eğitmenliği yapıyor. Konuşma Mekaniği, Beden Dili, Etkili Konuşma Teknikleri, Etkili Yazma Teknikleri, İş Sunumlarında Profesyonelleşme, Medya Eğitimi, Liderlik İletişimi, Sağlık İletişimi başlıklarında eğitimler ve seminerler veriyor, bireysel koçluk yapıyor.

 

Halk TV'de ayrılık depremi! Kanalın ekran yüzlerinden Gökmen Karadağ istifa ettiğini duyurdu ile ilgili etiketler Halk TV istifa Gökmen Karadağ açıkladı
GÜNÜN VİDEOSU

Çin'de baharatlı taştan sonra şimdi de 'Izgara buz' satılmaya başlandı

Konu tuhaf yiyecek trendleri olduğunda "dibe vurmuşuz" gibi görünüyor: Çinli bir sokak satıcısı, internette viral hale gelen bir videoda görüldüğü gibi, ızgarada buz küpleri pişirirken karşımıza çıkıyor.