Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinde Songül Bebeğini Kaybediyor! Yeni Bölüm Fragmanında Şok Detay!

Show tv ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinin son bölümü yayınlandı. Ertan Saban ve Devrim Özkan'ın başrolünde olduğu dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Songül bebeğini kaybedecek mi? İzlediği kasette ailesiyle ilgili hangi ipucu var? İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi 17. bölüm fragmanı ve gelişmeler...

Perşembe akşamlarının en çok izlenen yapımlarından Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Sıcacık bir aile dizisi olmasının yanısıra Sadi Payaslı ve Songül aşkını da evlere konuk eden Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölüm fragmanıyla heyecanı daha da artırdı.

BKM İmzalı, yönetmenliğini Altan Dönmez'in yaptığı ve senaryosunu Gani Müjde'nin yazdığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi'de Devrim Özkan, Ertan Saban, Özge Özberk, Mustafa Açılan, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Delikanlı ve Ayşe Kırca gibi usta isimler rol alıyor.

Sosyal medyada da en fazla etkileşim alan dizilerin başında gelen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin son bölümünde ailesiyle ilgili ipucu bulan Songül, bir yandan da hamilelik telaşı yaşamaktadır. Sadi Payaslı ile olan ilişkisinde yaşadığı mutlu anlar bebeğini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Songül'ün bebeğini kaybedecek olması ilerleyen bölümlere kalabilir. Öte yandan Songül'ün babasının hain çıkma ihtimali de seyircinin en çok korktuğu detayların başında geliyor.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 17. BÖLÜM FRAGMANI

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümüyle heyecan ve dram dolu anlara sahne olan dizi yeni bölümleriyle Perşembe akşamları Show tv'de ekrana geliyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinde Songül Bebeğini Kaybediyor! Yeni Bölüm Fragmanında Şok Detay! ile ilgili etiketler Show TV
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.