Fulya Öztürk'ün "star" ışığı çabuk mu söndü?
CNN Türk ekranlarındaki başarılı sunumu ile kısa sürede ün kazanan eski muhabir, yeni programcı Fulya Öztürk'ün ilk karnesi geldi! FOX TV'de ‘Fulya ile Umudun Olsun’ programının sunuculuğunu üstlenen Öztürk, reytinglerde bekleneni veremedi...

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Yapımını Karga Film’in, yapımcılığını Erhan Öz’ün, içerik uygulayıcılığını Kebriye Koç’un ve genel koordinatörlüğünü Gökhan Bektaş’ın üstlendiği ‘Fulya ile Umudun Olsun’ programı, 12 Temmuz Pazartesi günü ilk bölümü ile ekranlara geldi.


Yönetmen koltuğunda Seda Cam Ülgen'in oturduğu programın sunuculuğunu ise CNN Türk ekranlarının başarılı muhabiri Fulya Öztürk üstleniyor.

Uzman konukların yorumlarıyla eşlik ettiği programın reyting sonuçları da geldi.


TOTAL’E 33. SIRADAN GİRİŞ YAPTI


Fulya Öztürk’ün sunuculuğunu üstlendiği program TOTAL’de ilk 100 sıralamasında 33. sırada yer aldı ve reyting pastasının yüzde 0,82’sine sahip oldu.


AB'de yer almayan program 20 yaş ve üzerindeki ABC1 sosyo-ekonomik statü grubuna mensup bireylerden oluşan 20+ABC1 grubuna ise 36. sıradan giriş yaptı ve yüzde 0,66’lık bir reytinge ulaştı. Öztürk bu sonuç ile kendisinden beklenen büyük patlamayı gerçekleştirememiş oldu!


HAFTAİÇİ HER GÜN İZLEYİCİ İLE BULUŞUYOR


İlk bölümü 12 Temmuz Pazartesi günü ekrana gelen olan ‘Fulya ile Umudun Olsun’ hafta içi her gün saat 16.30’da FOX’ta izleyici ile buluşuyor.

Fulya Öztürk'ün "star" ışığı çabuk mu söndü?
 ile ilgili etiketler Fox TV reyting fulya öztürk
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.