Film çekiminde görüntü yönetmenini öldüren Alec Baldwin'den ilginç talep: Yazışmalarda ortaya çıktı

ABD'li ünlü oyuncu Alec Baldwin'in film çekimi sırasında kullandığı silahı ateşlemesi sornası görüntü yönetmeninin hayatını kaybettiği olayla ilgili yürütülen soruşturmada yeni gelişmeler yaşanıyor. Polis güçleri Balwin'in daha büyük bir silah talep ettiği yönünde yazışmalar bulduğunu söyledi. Ünlü oyuncu ise bu iddiayı reddetti. Öte yandan ünlü oyuncunun telefonu için arama emri çıkarıldı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

ABD'li ünlü aktör Alec Baldwin'in Rust filminin çekimleri sırasında kullandığı kurusıkı silahla görüntü yönetmeninin ölümüne neden olduğu olayla ilgili yürütülen soruşturmada yeni gelişmeler yaşanıyor. Soruşturmayı yürüten polis güçleri ünlü oyuncunun telefonunun araştırılması için arama emri çıkarttı. Çıkarılan arama emri ile ünlü oyuncunun telefonla yazışmaları, konuşmaları ve kamerayla çektiği iddia edildi.

Film setindeki korkunç olayla ilgili soruşturma sürerken ortaya çıkan bir haber gündeme bomba gibi düştü. Newsweek dergisinin soruşturmayı sürdüren polis güçlerine dayandırdığı haberde Alec Baldwin'in çekimden önce daha büyük bir silah istediği iddia edildi. Dedektif Alexandria Hancock'un yeminli beyanında Baldwin, film ekibinden Hannah Gutierrez-Reed ile yazışmalarında daha büyük bir silah istediğini söyledi. Hancock, yaptığı açıklamada Reed'in Balwin'e farklı silah seçeneklerini gösterdiğini belirtti. Hancock, "Alec'e kahverengi saplı ve kiraz saplı bir Colt gösterildi ve sonunda kahverengi saplı olanı seçti" dedi.

ALEC BALDWİN İDDİALARA YANIT VERDİ

Öte yandan ünlü oyuncu Alec Baldwin yaptığı açıklamada Newsweek'in haberindeki iddiaları yalanladı. Twitter hesabından bir açıklama yapan Baldwin, söz konusu iddiaların 'Yalan' olduğunu belirterek, "Rust filmi için benim tarafımdan herhangi bir sahne ile ilgili seçimler, prodüksiyon başlamadan haftalar önce yapıldı. Herhangi bir değişikliğin "ölümcül atıştan önce" yapıldığını öne sürmek yanlıştır" ifadelerini kullandı.

Film çekiminde görüntü yönetmenini öldüren Alec Baldwin'den ilginç talep: Yazışmalarda ortaya çıktı

 

Film çekiminde görüntü yönetmenini öldüren Alec Baldwin'den ilginç talep: Yazışmalarda ortaya çıktı ile ilgili etiketler silah soruşturma telefon Alec Baldwin rust arama emri
GÜNÜN VİDEOSU

İstanbul'da skandal olay: Küçük çocuğa alkol içirip sosyal medyada paylaştılar!

İstanbul Başakşehir'de bir grup genç, sokakta gördükleri küçük çocuğa alkol içirip o anları sosyal medyada paylaştılar.